Траур в Києві: 18 червня оголошено днем пам’яті жертв нічної атаки

Траур в Києві: 18 червня оголошено днем пам'яті жертв нічної атаки. Джерело: MigNews.

18 червня в Києві оголошено Днем трауру через трагічні події, що сталися в ніч на 17 червня, пише MigNews з посиланням на аккаунт Віталія Кличка.

Внаслідок нічної ракетної атаки на столицю загинули люди, а десятки отримали поранення. На цей момент підтверджено смерть трьох осіб у Дарницькому районі та щонайменше 15 жертв у Солом’янському районі.

Ракетний удар завдав значних руйнувань у різних частинах міста. Одним із найбільш постраждалих об’єктів став дев’ятиповерховий житловий будинок у Солом’янському районі, куди потрапила ракета. Внаслідок вибуху повністю зруйновано один із під’їздів будинку, а наразі тривають роботи з розбору завалів.

За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), існує реальна загроза подальшого обрушення конструкцій цього будинку, що збільшує кількість постраждалих і ускладнює рятувальні операції. Наразі відомо про 114 постраждалих, їхній стан різний, деякі перебувають у важкому стані.

Розбір завалів і рятувальні роботи в Києві тривають, але ситуація залишається надзвичайно напруженою. Місцева влада оголосила про мобілізацію всіх ресурсів для надання допомоги постраждалим і ліквідації наслідків атаки.

У зв’язку з трагедією столична влада закликає жителів столиці проявити солідарність і підтримати постраждалих.

Детальніше про атаку на Київ, можна дізнатися тут.

Поділитися цією статтею