Site icon Медіа Інформаційний Гід

Українець приніс першу медаль на чемпіонаті світу з велоспорту

Через обстріл України жінки були вимушені ховатися

Як українські жінки у пологовому будинку ховалися від ударів РФ: зворушливі фото

На шосейному чемпіонаті світу-2024 з паравелоспорту, що проходив у Цюриху, український паравелосипедист Єгор Дементьєв здобув бронзову медаль в індивідуальній гонці з роздільним стартом у класі C5.

Про це розповідає MigNews із посиланням на «Суспільне Спорт».

Єгор Дементьєв — один із провідних представників України у паравелоспорті, і його виступи на рівні чемпіонатів світу є постійним джерелом успіхів для національної збірної. На цьогорічному чемпіонаті в Цюриху український спортсмен знову продемонстрував відмінну підготовку, виборовши бронзу в індивідуальній гонці з роздільним стартом, поступившись переможцю змагань Даніелю Абрахаму з Нідерландів на 28 секунд.

Абрахам, який раніше здобув золоту медаль на Паралімпійських іграх у Парижі, підтвердив свій статус світового лідера, а Дементьєв став одним із небагатьох, кому вдалося скласти йому серйозну конкуренцію.

Ця медаль є продовженням успішної серії виступів Дементьєва у 2024 році. Раніше цього року на Паралімпійських іграх у Парижі український велосипедист став чемпіоном у груповій гонці, показавши неперевершену тактичну майстерність.

Проте в гонці з роздільним стартом на Паралімпіаді Дементьєву не вдалося піднятися на подіум через падіння, що стало серйозним випробуванням для спортсмена.

Попри це, вже на чемпіонаті світу в Цюриху він довів, що здатний не лише повернутися до боротьби на найвищому рівні, а й продемонструвати стійкість та витривалість. Бронзова медаль Єгора Дементьєва стала першою нагородою для України на чемпіонаті світу-2024.

До цього найкращим результатом для української команди було 15-те місце Юлії Бірюкової в жіночій гонці з роздільним стартом. Успіх Дементьєва — це не лише індивідуальне досягнення, але й вагомий внесок у загальний результат України на міжнародній арені.

Також з’явилося повідомлення про те, що Київ прийматиме чемпіонат України зі спортивної гімнастики.