Німеччина у боротьбі з плодовоягідною злочинністю: чи є вихід?

Фермери в розпачі: зухвалі крадіжки врожаю по всій Німеччині.

По всій Німеччині фермери стикаються з новою загрозою — організованими групами злодіїв, які крадуть овочі, фрукти та ягоди з полів та садів, пише “M.I.G.“. Ці злочини завдають значних збитків аграрному сектору, а влада веде боротьбу за збереження врожаю.
З 1975 року в Німеччині діє закон, що дозволяє брати невелику кількість їстівного з полів для негайного вживання без ризику покарання. Однак, якщо вартість вкраденого перевищує 25 євро, це стає кримінально караним діянням. Проте професійні злодії, об’єднані в так звану «плодовоягідну мафію», діють безкарно, систематично обкрадаючи фермерів і завдаючи їм величезних збитків.

Резонансні випадки

Вітценхаузен (Гессен): Нещодавно на фермі вкрали близько 500 кг вишні на суму 4000 євро. Злодії скористалися моментом, коли мешканці дивилися футбольний матч збірної ФРН. Їх не зупинили ні паркани, ні відеокамери.
Дітерскірхен (Баварія): Тут було здійснено велику крадіжку — 20 тонн яблук з фруктового саду. Поліція підозрює, що злочинці використовували кілька машин для перевезення такого великого обсягу фруктів.
Північ і Схід Німеччини: Три полуничних сади фірми Karls також постраждали від рук злочинців. Збитки склали близько 5000 євро.
Дормаген (Північний Рейн-Вестфалія): У фермера Саймона Кляйна вкрали гарбузи та 5 тонн картоплі.
Південна Німеччина: У виноробних районах, таких як Баден-Вюртемберг, часто крадуть виноград. В одному з випадків за одну ніч був обчищений цілий виноградник, що знищило річну роботу виноробів.

Реакція влади та фермерів

Фермери змушені вживати додаткових заходів для захисту своїх полів та садів. Встановлюються вищі паркани, відеоспостереження, а деякі навіть організовують нічні патрулі. Проте, незважаючи на ці зусилля, організованим групам злодіїв вдається обходити систему безпеки.

Місцева влада та поліція також активізували свої зусилля у боротьбі з «плодовоягідною мафією». Ведуться розслідування, посилюється патрулювання сільських районів, організовуються спеціальні групи для відстеження та затримання злочинців.
Проблема крадіжок з полів Німеччини стає все більш актуальною. Фермери та влада об’єднують зусилля для захисту врожаю та притягнення злодіїв до відповідальності. Поки боротьба триває, фермери сподіваються на швидке вирішення цієї нагальної проблеми, щоб зберегти свою працю та забезпечувати мешканців Німеччини свіжими та якісними продуктами.

Як повідомлялося раніше в нашому виданні загинув британський волонтер, рятуючи українських військових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.