Міністерство у справах ветеранів України оголосило важливу новину для родин, чиї батьки захищають Україну. Перші 1000 дітей-випускників, батьки яких служать в Збройних силах України, матимуть право отримати компенсацію вартості навчання, пише MigNews з посиланням на джерело Facebook.com.
Це важливе рішення спрямоване на підтримку родин, які вже багато років дають свою частку в боротьбі за мир та безпеку нашої країни.
Для того, щоб скористатися цією компенсацією, необхідно підтвердити сертифікат на компенсацію через платформу «Дія». У рамках цієї ініціативи, компенсацію на навчання отримають:
- Члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;
- Діти ветеранів/ветеранок з інвалідністю внаслідок війни;
- Діти учасників бойових дій;
- Діти осіб, які мають статус зниклих безвісти за особливих обставин;
- Діти осіб, які перебувають у полоні через збройну агресію проти України;
- Діти осіб, визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності.
В міністерстві кажуть, що це нововведення не лише надає важливу підтримку родинам військових, але й забезпечує майбутнє для дітей, які заслуговують на особливу увагу та турботу. Компенсація вартості навчання стане хорошим стимулом для їхнього подальшого розвитку та освіти.
Дізнайтесь, скільки коштуватиме контрактне навчання в університетах України у 2025 році.