Павло Дуров рекламує TapSwap: лістинг заплановано на 1 липня

Лістинг токенів TapSwap точно відбудеться. Навіть засновник Telegram Павло Дуров написав пост про це.

Павло Дуров, засновник Telegram, поділився захопливими новинами про гру TapSwap, який за короткий час набув неймовірної популярності. У своєму дописі в Telegram він розповів, що TapSwap вже має 56 мільйонів користувачів, і це досягнення було досягнуто всього за кілька місяців без жодної маркетингової кампанії, пише сайт MigNews.

Screenshot

Вражаюча популярність TapSwap

З моменту свого запуску TapSwap захопив увагу мільйонів користувачів Telegram. Додаток досяг такого успіху завдяки інтеграції з платформою Telegram та використанню можливостей TON (Telegram Open Network). За словами Дурова, “Міні-додаток TapSwap підкорив Telegram і тепер має 56 мільйонів користувачів. Ця шалена популярність була досягнута всього за кілька місяців без жодної маркетингової кампанії.”

Це показує, що TapSwap знайшов свій шлях до сердець користувачів завдяки простоті використання та інноваційним функціям. Нагадаємо що згідно рейтингу найпопулярніших тапалок зараз TapSwap займає друге місце після Hamster Kombat.

Використання Telegram для розповсюдження

TapSwap виявився успішним не лише через свої функції, але й завдяки мудрому використанню Telegram як платформи для розповсюдження. Telegram, з його мільярдною аудиторією, забезпечив додатку величезну базу потенційних користувачів. Крім того, завдяки екосистемі Telegram, TapSwap зміг ефективно інтегрувати свої сервіси та забезпечити швидкий доступ до своїх функцій.

TON та майбутній токен $TPSWP

Ще однією важливою частиною успіху TapSwap є використання TON для емісії майбутнього токена. TON, створена для підтримки децентралізованих додатків і сервісів, надає додатку TapSwap необхідну інфраструктуру для масштабування та розвитку. За словами Дурова, “Команда TapSwap мудро використовує Telegram для розповсюдження і TON для створення свого майбутнього токена.” Завдяки цій інтеграції, TapSwap зможе випустити свій токен, що ще більше зміцнить його позиції на ринку та надасть нові можливості для користувачів.

Надихаючий успіх для розробників

TapSwap є надихаючим прикладом для всіх розробників, які створюють додатки на платформі Telegram та TON. Дуров зазначив, що “TapSwap є надихаючою історією успіху для всіх розробників, які будують додатки на Telegram та TON. Гарно зроблено та щасливої дороги!” Цей успіх демонструє, що інноваційні ідеї та правильне використання існуючих платформ можуть привести до значних досягнень навіть без великих маркетингових витрат.

Коли лістинг TapSwap

Майбутній лістинг TapSwap, запланований на 1 липня, відкриває нові перспективи для додатку. Очікується, що з випуском власного токена популярність TapSwap ще більше зросте, залучаючи нових користувачів та інвесторів. Інтеграція з TON дозволить додатку запропонувати нові функції та можливості, що підвищить його конкурентоспроможність на ринку децентралізованих додатків. Успіх TapSwap підтверджує, що правильне поєднання технологій та платформи може створити справжній фурор в світі цифрових технологій.

Нагадаємо, що зараз вже відбувається премаркет токенів Hamster Kombat на біржі Kucoin.

На яких біржах буде лістинг токенів TapSwap?

Проект TapSwap продовжує активно розвиватися, і незабаром планується листинг токенів TPSWP. Очікується, що торги розпочнуться на різних криптовалютних біржах через місяць. На яких саме поки що не відомо. Нижче наведені декілька бірж, які можуть підтримати листинг TapSwap:

  • KUCOIN – перспективна біржа, на якій буде Pre-Market токенів Hamster Kombat.
  • BINANCE — здобула славу завдяки власній надійності та зручному функціоналу, який сподобався багатьом;
  • OKX — платформа, що поєднує в собі всі необхідні елементи для комфортного використання як новачками, так і досвідченими трейдерами;
  • ByBit — привернула широкий спектр користувачів і впровадила одні з найновіших технологій, завдяки чому трейдери отримали великий прибуток від угод;
  • BingX — ця платформа заслуговує уваги насамперед завдяки своїй надійності та комфорту;
  • GateIO — підтримує багато криптовалют і надає гарантовані торгові опції;
  • WhiteBit — зарекомендувала себе високими стандартами безпеки та зручністю використання.

Схожі проєкти

Для тих, хто шукає можливості заробітку в інтернеті з мінімальними або без початкових вкладень, окрім Hamster Kombat, існує багато інших проектів:

Нагадаємо, що зараз також відбувається Pre-Market токенів Hamster Kombat на біржі Kucoin. Ціна доходить до 0.4$ за 1 $HMSTR.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.