5 найпопулярніших тапалок схожих на Notcoin

Топ тапалок в Telegram за кількістю гравців. Рейтинг кращих аналогів You Notcoin.

Ігрові додатки на смартфонах стають все більш популярними, і серед них особливе місце займають так звані “тапалки” — ігри, де основна механіка полягає в натисканні на екран. Деякі з них набувають величезної популярності завдяки своїй простоті і захоплюючій ігровій механіці. Серед таких ігор виділяється Notcoin, проте існує ще декілька, які заслуговують уваги. Розглянемо їх детальніше.

HamsterCombat

Hamster Kombat займає лідерську позицію за кількістю гравців. Ця гра налічує 150 мільйонів гравців, з яких 36 мільйонів використовують Telegram і 7,5 мільйонів — X. Це свідчить про її велику популярність та активну аудиторію в соціальних мережах. HamsterCombat привертає увагу яскравою графікою і захоплюючими битвами, де гравці керують бойовими хом’яками.

TapSwap

TapSwap також є популярною грою, з 50 мільйонами загальних гравців. Із них 21 мільйон використовує Telegram, а 5,6 мільйона — X. Ця гра приваблює користувачів своїм інноваційним підходом до звичайних тапалок, додаючи елементи стратегії та обміну між гравцями. TapSwap дозволяє користувачам змінювати персонажів та ресурси, що додає додатковий шар інтересу до гри.

Blum

Blum має 20 мільйонів гравців, з яких 11,2 мільйона використовують Telegram і 2 мільйони — X. Ця гра менш популярна, але все одно має велику аудиторію завдяки своїй унікальній графіці та незвичайному геймплею. Blum пропонує гравцям зануритися в атмосферу ретро-ігор з піксельною графікою та цікавими механіками.

MemeFi

MemeFi налічує 13,5 мільйона гравців, серед яких 5,6 мільйона використовують Telegram, а 1,8 мільйона — X. Ця гра виділяється серед інших своїм гумором та легковажним підходом до геймплею. Гравці можуть створювати та ділитися мемами, що додає грі соціальний аспект та збільшує її привабливість.

PixelTap by Pixelverse

PixelTap by Pixelverse має 12,5 мільйона гравців, з яких 5 мільйонів використовують Telegram і 1,3 мільйона — X. Ця гра привертає увагу своїм унікальним стилем та інноваційними елементами. Вона поєднує у собі елементи аркадних ігор та стратегій, що робить її цікавою для широкої аудиторії.

Загальні тенденції в популярності

Ігри на мобільних пристроях продовжують набирати популярність завдяки своїй доступності та простоті. Важливим фактором успіху є інтеграція з соціальними мережами, такими як Telegram та X, що дозволяє гравцям взаємодіяти один з одним і ділитися своїми досягненнями. Серед тапалок можна виділити ті, що мають яскраву графіку, цікавий геймплей та соціальні елементи, які роблять їх більш привабливими для широкої аудиторії.

Тапалки продовжують стрімко розвиватися, і в найближчому майбутньому планується лістинг токенів на найкращих біржах світу. Ось деякі біржі, які можуть включити ці токени в свій лістинг:

  • KUCOIN – перспективна біржа, на якій буде Pre-Market токенів Hamster Kombat.
  • BINANCE – відома своєю надійністю та зручним функціоналом.
  • OKX – ідеально підходить як для новачків, так і для досвідчених трейдерів завдяки інтуїтивному інтерфейсу.
  • ByBit – приваблює широку клієнтську базу та передові технології.
  • BingX – виділяється своєю надійністю та зручністю використання.
  • GateIO – підтримує багато криптовалют та надає гарантовані торгові опції.
  • WhiteBit – зарекомендувала себе високими стандартами безпеки та зручністю використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.