I f*cking hated Russians before it was cool: Новий тренд в соцмережах серед європейців

У твітері новий тренд: іноземці пишуть, як вони ненавиділи Росію ще до того, як це стало мейнстрімом.

Користувачі з різних країн діляться своїм досвідом та історіями, які підтверджують, що їх негативне ставлення до Росії має глибоке коріння, пише mignews.com.ua. Ці публікації вже набрали мільйони переглядів та безліч поширень, приваблюючи увагу користувачів зі всього світу, включаючи українців, які активно підтримують цей рух.

Німецький досвід

На першому фото користувач з Німеччини згадує часи Берлінської стіни. Він пише: “I’m German and I fucking hated Russians before it was cool.” Цей пост показує, як глибоко вкорінена ненависть до Росії серед німців, які пам’ятають поділ своєї країни та жорстку радянську окупацію. Це фото є символом розділення та контролю, який впроваджувався Радянським Союзом.

Чеський досвід

На другому фото користувач з Чехії пише: “I’m Czech and I fucking hated Russians before it was cool.” На фото видно вулицю, заповнену радянськими танками під час вторгнення у 1968 році. Цей пост нагадує про Празьку весну і жорстоке придушення чеського народу, яке залишило глибокий слід в історії Чехії.

Фінський досвід

На третьому фото користувач з Фінляндії згадує: “I’m Finnish and I fucking hated Russians before it was cool.” Це зображення похорону фінських солдатів, які загинули під час Зимової війни 1939-1940 років. Пост нагадує про боротьбу фінів проти радянської агресії та героїчний опір, який увійшов в історію як приклад мужності та самовідданості.

Латвійський досвід

На четвертому фото користувач з Латвії пише: “I’m Latvian and I fucking hated Russians before it was cool.” Фото показує радянські війська на вулицях Латвії, що символізує багаторічну окупацію та репресії. Цей пост відображає колективну пам’ять про радянське панування, яке залишило глибокі рани в серцях латвійців.

Українці підтримують тренд

Українці також активно підключаються до цього тренду, адже для них нинішня війна з Росією є продовженням багатовікової боротьби за свободу. Вони нагадують світу про агресивну політику Росії, яка завжди прагнула розширити свої території та знищити незалежність інших країн. Українські користувачі підкреслюють важливість міжнародної підтримки та єдності у боротьбі проти російської агресії.

Чому це важливо

Цей тренд в соцмережах має велике значення, оскільки нагадує про історичні події та підтверджує, що негативне ставлення до Росії не є новим явищем. Воно ґрунтується на реальних фактах та досвіді багатьох народів, які постраждали від російської агресії. Підтримка цього руху допомагає зберегти історичну пам’ять та об’єднати людей у боротьбі за мир та справедливість.

Підтримка та поширення таких публікацій має велике значення для збереження історичної правди та нагадування про небезпеку, яку несе російська агресія. Тому важливо продовжувати підтримувати цей тренд і нагадувати світу про справжнє обличчя Росії.

Нагадаємо, що “недоторкана зона” Росії зменшилась на 16%, завдяки дозволу США бити їх зброєю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.