Site icon Медіа Інформаційний Гід

Кріштіану Роналду став першим гравцем, який забив 900 голів за свою кар’єру

Кріштіану Роналду став першим гравцем, який забив 900 голів за кар'єру

Кріштіану Роналду став першим гравцем, який забив 900 голів за кар'єру. Джерело: ESPN.

Суперзірка футболу Кріштіану Роналду забив 900-й гол у своїй видатній кар’єрі в матчі групового етапу Ліги націй УЄФА Португалії проти Хорватії в Лісабоні в четвер, повідомляє MigNews з посиланням на джерело Аzernews.

П’ятиразовий володар «Золотого м’яча» відбив удар з льоту після навісу Нуну Мендеса на 34-й хвилині першого тайму, щоб подвоїти перевагу Португалії в перемозі (2-1). Емоційний Роналду помчав до кута поля після голу, а потім поклав руки на обличчя та впав на землю.

900-й гол Кріштіану. Джерело : YouTube.

Гол Роналду став його 131-м голом за збірну Португалії, що підвищило його рекорд за кількістю забитих голів у світовому футболі. Окрім 769 голів, забитих за клубну кар’єру, капітан збірної Португалії став першим гравцем в історії, який забив 900 голів в офіційних матчах.