Золото, Біткоїн, Літій: чому Роберт Кійосакі вкладає величезні кошти в ці активи?

Золото, Биткоїн, Літій: чому Роберт Кійосакі вкладає величезні кошти в ці активи?

Роберт Кійосакі, відомий своїм бестселером «Багатий тато, бідний тато» та активними інвестиціями в біткоїн та інші спекулятивні активи, прогнозує значне зростання вартості біткоїна цього літа, пише сайт Мігнюз. За даними U.Today, Кійосакі впевнений, що вартість біткоїна досягне $350 000 до серпня цього року.

Інвестиції в екологічно чисті активи

Роберт Кійосакі неодноразово наголошував на важливості інвестицій в екологічно чисті активи. Він зазначив, що такі активи, як біткоїн та новий інвестиційний об’єкт – літій, будуть дуже прибутковими та затребуваними в найближчому майбутньому. Зокрема, літій, який використовується у виробництві електричних батарей для транспортних засобів, є важливим елементом для таких компаній, як Tesla, і сприяє збереженню планети.

Освітня діяльність Кійосакі

Кійосакі активно використовує свій бізнес для навчання початківців підприємців та підвищення їхнього «фінансового IQ». Він розробив настільну гру «грошовий потік», яка допомагає інвесторам зрозуміти складні фінансові концепції та покращити свої навички управління грошима. Гра моделює реальні сценарії, в яких учасники переходять від «Щурячих перегонів» до «Прискореного шляху».

Літій як новий популярний інвестиційний актив

На недавній фотографії, зробленій у Канаді, Роберт Кійосакі та його партнер Марин Катуса були зображені на літієвій жилі вартістю 5 мільйонів доларів. Кійосакі підкреслив, що літій є «новим популярним драгоцінним металом», що робить його привабливим інвестиційним активом. Він впевнений, що попит на літій буде тільки зростати, зокрема через збільшення виробництва електричних транспортних засобів.

Сміливий прогноз вартості біткоїна

Незважаючи на свій інтерес до літію, Кійосакі не забуває про біткоїн. В своїх численних інтерв’ю він часто повторює: «Золото, Біткоїн, Літій». На початку цього місяця він зробив сміливий прогноз, заявивши, що до серпня цього року вартість біткоїна може досягти $350 000. Проте він уточнив, що надає перевагу прямій купівлі біткоїна і ніколи не буде інвестувати в спотовий біткоїн-ETF.

Тим часом німецький уряд знову продає Bitcoin. Що це означає і звідки у нього біткоїни?

Чому Кійосакі робить такі прогнози?

Причини, через які Роберт Кійосакі робить такі прогнози, можна пояснити його впевненістю в довгостроковому потенціалі біткоїна та інших цифрових активів. Ось кілька ключових факторів, які впливають на його оптимізм:

  1. Децентралізація – Біткоїн не підконтрольний жодній центральній владі, що робить його привабливим для інвесторів, які шукають захист від інфляції.
  2. Обмежена пропозиція – Всього 21 мільйон біткоїнів будуть створені, що робить його дефіцитним активом.
  3. Зростаючий інституційний інтерес – Все більше великих компаній та фінансових установ інвестують у біткоїн, що сприяє його зростанню.
  4. Екологічні переваги – Біткоїн та літій, на думку Кійосакі, сприяють збереженню довкілля, що робить їх привабливими для екологічно свідомих інвесторів.
  5. Фінансова освіта – Кійосакі постійно наголошує на важливості фінансової грамотності, що дозволяє інвесторам краще розуміти ризики та можливості, пов’язані з інвестиціями в криптовалюту.

Таким чином, прогнози Кійосакі базуються на його багаторічному досвіді, глибокому розумінні фінансових ринків та впевненості в майбутньому цифрових активів.

Нагадаємо, що український виробник їжі для котів і собак розпочав експорт продукції на ринок Південної Кореї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.