Що робити після отримання повістки поштою: які є варіанти дій

Як діяти, якщо ви отримали повістку поштою.

Як повідомляв «M.I.G.», після 16 липня повістки в Україні зможуть відправляти звичайною поштою. Повістка вважається врученою, якщо людина підписалася особисто. Якщо військовозоб’язаного не було вдома і повістка повертається, тоді запускається механізм адміністративного правопорушення.

У зв’язку з цими змінами, громадяни України повинні знати, як діяти при отриманні повістки поштою. Згідно з останніми повідомленнями ЗМІ, є три можливі варіанти дій. Кожен з них має свої наслідки, тому важливо розуміти, що робити в такій ситуації.

По-перше, громадянин може підписати повістку та зʼявитися з нею до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) протягом 14 днів. Це є найбільш безпечний і законний шлях дій, який дозволяє виконати свій обов’язок перед державою.

Другий варіант – підписати повістку та відправити її назад. Хоча цей варіант теж передбачає підписання документу, повернення його назад не звільняє від необхідності з’явитися до ТЦК та СП. Такий крок може розцінюватися як ухилення від мобілізації.

Третій варіант – не підписувати повістку взагалі. Незважаючи на те, що це може здатися простим способом уникнути мобілізації, така дія також вважається ухиленням від мобілізації і може мати серйозні правові наслідки.

Згідно із законодавством України, ухилення від мобілізації карається законом. Тому громадянам важливо розуміти всі можливі наслідки своїх дій та приймати обґрунтовані рішення.

Нагадаємо, що МОН підвищило прохідний бал на аспірантуру, через що отримати відстрочку стало складніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.