Які комбо карти Hamster Kombat купувати 11-12 червня

Сьогодні в Hamster Kombat потрібно купувати нові картки. Які саме читайте в нашій статті?

Сьогодні, 11 червня, у грі Hamster Kombat з’явилася нова можливість отримати значний бонус – 5 мільйонів монет. Для цього потрібно зібрати спеціальний набір комбо карток. Комбінація складається з трьох різних карток, кожна з яких має унікальні властивості та переваги.

Які картки комбо відкривати 11-12 червня

КОМБО КАРТКИ ЗА 12-13 ЧЕРВНЯ ТУТ!!!

Сьогодні 11 червня з 15:00 та до 15:00 12 червня потрібно купувати в Hamster Kombat наступні картки:

HamsterTube

Перший елемент комбо – це HamsterTube. Ця картка представляє платформу для відео-контенту, аналогічну до популярного сервісу YouTube, але орієнтовану на хом’яків та їх фанатів. HamsterTube дозволяє гравцям переглядати різноманітні відео, ділитися власними роликами та отримувати бонуси за активність на платформі. У грі Hamster Kombat ця картка надає можливість швидше накопичувати очки досвіду, що є важливим для швидкого підвищення рівня персонажа.

HamsterGram

Другий елемент комбо – HamsterGram. Це аналог популярної соціальної мережі Instagram, але для хом’яків. За допомогою HamsterGram гравці можуть ділитися фотографіями своїх улюбленців, створювати альбоми, отримувати лайки та коментарі. У грі Hamster Kombat ця картка дозволяє збільшити кількість підписників, що автоматично збільшує вплив і бонуси для персонажа. Крім того, активність у HamsterGram відкриває доступ до ексклюзивних подій і конкурсів, що також додає приємних бонусів.

Hamster Kombat merch

Третій елемент комбо – Hamster Kombat merch. Ця картка представляє колекцію мерча, яку можна придбати для свого хом’яка. Тут є все: від стильного одягу до аксесуарів. У грі Hamster Kombat, наявність цієї картки підвищує статус персонажа та надає додаткові бонуси у вигляді спеціальних предметів і можливостей. Кожен елемент мерча має свої унікальні характеристики, що можуть впливати на бойові навички хом’яка у грі.

Як зібрати комбо та отримати бонус

Для отримання бонусу у розмірі 5 мільйонів монет гравцям потрібно зібрати всі три вищеописані картки. Це можна зробити перейшовши за посиланням Hamster Kombat, участі у спеціальних акціях або придбання карток за реальні гроші у внутрішньоігровому магазині. Після зібрання комбо карток, бонус автоматично зарахується на рахунок гравця.

Зібравши цей унікальний набір, гравці не лише отримають значний грошовий бонус, але й значно покращать свої можливості у грі. Картки надають додаткові переваги та бонуси, що допоможуть швидше розвиватися і досягати нових висот у Hamster Kombat.

Важливість комбо карток для гравців

Збір комбо карток відкриває нові горизонти для гравців. Вони отримують не лише монети, але й значні переваги, які дозволяють швидше проходити рівні, покращувати свого персонажа та отримувати доступ до ексклюзивного контенту. Це робить гру ще цікавішою та динамічнішою.

Сьогоднішня акція є чудовою можливістю для всіх гравців Hamster Kombat покращити свій ігровий досвід і отримати значні бонуси. Не пропустіть шанс зібрати потрібні картки та отримати свої 5 мільйонів монет!

Альтернативні проекти для заробітку

Для тих, хто шукає заробіток в інтернеті без початкових вкладень, варто звернути увагу на проекти такі як:

Ці проекти надають різні можливості для заробітку і можуть зацікавити широкий спектр користувачів.

Розвиток та лістинг проекту “Hamster Kombat”

Hamster Kombat продовжує стрімко розвиватися, і в найближчому майбутньому планується лістинг токенів HMSTR. Ось деякі біржі, які можуть включити токени “Hamster” до свого лістингу:

  • BINANCE – Надійна децентралізована платформа з чудовою підтримкою та зручними функціями.
  • Біржа OKX – Відома своїм простим інтерфейсом і підходить для новачків.
  • Біржа Bybit – Велика клієнтська база та сучасні технології, суворі заходи безпеки та широкий вибір криптовалют.
  • Біржа Bingx – Приваблює надійністю та зручністю використання, пропонуючи конкурентні комісії та регулятивну підтримку.
  • Gate.io – Платформа з широким спектром функцій і підтримкою багатьох криптовалют, пропонуючи надійні рішення для торгівлі.
  • WhiteBit – Відома своїми високими стандартами безпеки та зручним інтерфейсом, пропонуючи конкурентні умови для трейдерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *