Що таке Pixeltap by Pixelverse як в нього грати і як заробляти більше

PixelTap – новаторська платформа в рамках екосистеми Pixelverse, створена для криптоентузіастів та любителів онлайн ігор на базі Telegram.

PixelTap представляє собою кіберпанківське ігрове середовище, де гравці виконують місії, беруть участь у битвах, займаються крафтингом та торгівлею, заробляючи реальні токени. У рамках цієї екосистеми, PixelTap пропонує можливість заробітку токенів через активну участь у ігрових процесах, пише M.I.G.. Проект прагне поєднати ігрову індустрію з блокчейн-технологіями, дозволяючи гравцям володіти цифровими активами та отримувати з цього користь.

Унікальні риси проекту

Особливістю PixelTap є функція Play-to-Airdrop, яка дозволяє гравцям заробляти токени $Pixfi, беручи участь у ігрових подіях. Користувачі можуть запрошувати друзів, брати участь у командних битвах, доглядати за своїми ботами, торгувати на ринку та прогнозувати результати битв для заробітку очок, що робить їх кандидатами для отримання аірдропів.

Як працює гра PixelTap?

У грі учасники створюють та модернізують своїх ботів, перетворюючи їх на унікальні NFT. Процес створення включає добування ресурсів, проектування та покращення ботів, що дозволяє створювати сильних бійців для арени. Ці боти можуть брати участь у боях та продаватися на внутрішньому ринку, приносячи їхнім власникам дохід.

Переваги платформи

  • Простота у використанні: для початку роботи на PixelTap не потрібно спеціальних технічних знань або досвіду у сфері блокчейну. Потрібно просто перейти за посиланням і почати грати. Платформа забезпечує всі необхідні інструменти та підтримку на кожному етапі.
  • Підтримка та винагороди: Pixelverse активно підтримує своїх ранніх користувачів, надаючи їм можливість заробляти на своїй активності. Комісії мінімальні, що дозволяє гравцям отримувати справедливу частку від своїх зусиль.
  • Створення спільноти: PixelTap сприяє створенню спільноти гравців, які можуть спілкуватися, ділитися досвідом та надихатися роботами один одного, що сприяє популяризації геймінгу та блокчейн-технологій.

Лістинг токенів та майбутнє проекту

Проект PixelTap продовжує активно розвиватися, і незабаром планується листинг токенів HMSTR. Очікується, що торги розпочнуться на різних криптовалютних біржах через місяць. Розглянемо декілька бірж, які можуть підтримати листинг Hamster:

  • BINANCE – Надійна децентралізована платформа з чудовою підтримкою та зручними функціями.
  • Біржа OKX – Відома своїм простим інтерфейсом і підходить для новачків.
  • Біржа Bybit – Велика клієнтська база та сучасні технології, суворі заходи безпеки та широкий вибір криптовалют.
  • Біржа Bingx – Приваблює надійністю та зручністю використання, пропонуючи конкурентні комісії та регулятивну підтримку.
  • Gate.io – Платформа з широким спектром функцій і підтримкою багатьох криптовалют, пропонуючи надійні рішення для торгівлі.
  • WhiteBit – Відома своїми високими стандартами безпеки та зручним інтерфейсом, пропонуючи конкурентні умови для трейдерів.

Інші перспективні проекти

На додаток до PixelTap, розглянемо інші перспективні платформи для заробітку без вкладень:

Особливу увагу варто приділити новим комбо-картам у проекті Hamster Kombat, які можуть значно покращити заробіток користувачів.

Раніше ми писали про такі перспективні проєкти як Hamster Kombat та Blum.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.