Україна зіграла внічию з Німеччиною у товариському матчі

У товариському матчі між збірними України та Німеччини результатом стала нічия.

Гра, що відбулася на стадіоні “Макс Морлок” у Нюрнберзі, завершилася з рахунком 0:0, пише “M.I.G.“.

Перші хвилини матчу були досить обережними. Німецька команда більше володіла м’ячем і намагалася створювати небезпечні моменти біля воріт, які захищав Анатолій Трубін.

Українська команда відповіла спробою Романа Яремчука, однак він не зміг обіграти Мануеля Ноєра.

Другий тайм розпочався з активної гри “бундестім”. Це призвело до двох небезпечних моментів у Максіміліана Баєра: його перший удар влучив у каркас воріт, а другий відбив голкіпер української збірної.

Свій шанс також не реалізували Ундав і Фюріх, оскільки Трубін знову надійно захищав ворота.

Наприкінці гри Артем Довбик забив гол за Україну, проте його було скасовано через положення поза грою.

Німеччина — Україна 0:0

Німеччина: Ноєр, Кімміх, Антон, Та (Кох, 60), Грос, Віртц (Ундав, 46), Гюндоган (к) (Фюріх, 46), Мусіала (Беєр, 60), Андріх (Павлович, 71), Гаверц (Мюллер, 60), Міттельштадт.

Україна: Трубін, Конопля (Тимчик, 80), Забарний, Сваток, Матвієнко, Зінченко, Степаненко (к) (Бражко, 64), Циганков (Ярмоленко, 64), Шапаренко (Судаков, 73), Мудрик (Зубков, 64), Яремчук (Довбик, 73).

Запасні: Бущан, Таловєров, Сидорчук, Маліновський, Бондар, Ванат, Михайліченко.

Українська збірна проведе ще два товариських матчі перед початком чемпіонату Європи — з Польщею (7 червня) та Молдовою (11 червня).

На груповому етапі Євро українці зустрінуться з Бельгією, Словаччиною та Румунією. Суперниками німців стануть Шотландія, Угорщина та Швейцарія.

Нагадаємо, що Реал став переможцем Ліги чемпіонів сезону 2023-2024.