У України нові досягнення з боксу на арені Європи

Збірна Української держави здобула перше місце у медальному заліку молодіжного чемпіонату Європи з боксу 2024 року, продемонструвавши винятковий результат.

Про це розповідає MigNews із посиланням на «Суспільне Спорт».

Континентальна першість, що проходила у Софії з 8 по 21 жовтня, стала яскравою сторінкою в історії українського боксу. Україну на змаганнях представляли 25 спортсменів – 13 чоловіків та 12 жінок.

Завдяки блискучим виступам вони вибороли 14 медалей, з яких 8 – золоті. Особливо вражає те, що у фіналах за головні нагороди боролися 11 українців, що свідчить про лідерські позиції української школи боксу на міжнародній арені.

Особлива увага на турнірі була прикута до Юрія Захарєєва. Він увійшов в історію як перший боксер, який зумів стати чемпіоном світу серед дорослих та молоді в один рік. Перемога у Софії принесла Захарєєву його друге “золото” на континентальних молодіжних першостях, зміцнивши його статус одного з найяскравіших талантів сучасного боксу.

Переможний виступ збірної України є результатом високого рівня підготовки та підтримки тренерського складу. Учасники турніру змогли показати не лише спортивну майстерність, а й психологічну стійкість.

Головний тренер збірної зазначив, що командний дух і концентрація на кожному етапі змагань були ключовими факторами успіху.

“Таке досягнення є результатом багаторічної системної праці поряд із вірою в потенціал наших спортсменів,” – підкреслив він у післяматчевому інтерв’ю.

Тим часом молодіжна збірна України теж зуміла досягти деяких успіхів на Чемпіонаті Європи.