Італія перемогла Албанію в першому турі Євро-2024

На чемпіонаті Європи з футболу 2024 року Італія здобула перемогу над Албанією в першому турі групового етапу, граючи у групі B.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь італійців. Початок гри був блискавичним, коли півзахисник клубу “Сассуоло” Недім Байрамі скористався помилкою суперника та відкрив рахунок вже на перших секундах матчу, встановивши новий рекорд як автор найшвидшого голу в історії Євро, пише “M.I.G.“.

Проте чинний чемпіон швидко відновив рівновагу. На 11-й хвилині Алессандро Бастоні зрівняв рахунок, а ще через кілька хвилин Ніколо Барелла забив другий гол, вивівши Італію вперед.

Після насиченого старту кількість небезпечних моментів зменшилась. Наприкінці матчу албанці мали чудову нагоду зрівняти рахунок, але м’яч пролетів повз стійку. Підсумковий рахунок залишився 2:1 на користь Італії.

Євро-2024, Німеччина Група B, 1 тур 15 червня

Італія — Албанія 2:1 (2:1)

Голи: 0:1 – Байрамі (1 хв.) 1:1 – Бастоні (11 хв.) 2:1 – Барелла (16 хв.)

Склад команд:

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Бастоні, Калафіорі, Дімарко (Дарміан 83), Жоржинью, Барелла (Фолоруншо 90+2), Фраттезі, Пеллегріні (Крістанте 77), К’єза (Камб’ясо 77), Скамакка (Ретегі 83).

Албанія: Стракоша, Хюсай, Дьїмсіті, Аєті, Мітай, Асллані, Рамадані, Байрамі (Мучі 87), Асані (Ходжа 68), Броя (Манай 76), Сефері (Лачі 68).

Попередження: Пеллегріні 22, Калафіорі 51 — Броя 52, Ходжа 74.

Зазначимо, що чемпіонат Європи 2024 року триває з 14 червня до 14 липня в Німеччині. Окрім Італії та Албанії, у групі B грають також Іспанія та Хорватія, які вже зіграли свій матч, в якому Іспанія здобула переконливу перемогу.