Які комбо картки Hamster Kombat 5 червня?

Які карти купувати в Hamster Kombat 5 червня, щоб заробити 5 мільйонів монет?

5 червня 2024 року в Hamster Kombat 5 червня представлені нові комбо-карти, які надають гравцям ексклюзивні бонуси у вигляді 5 000 000 монет. Оновлення карт відбувається щоденно, додаючи нові елементи в стратегію та планування гри.

НОВЫЕ КОМБО КАРТЫ 4-5 ИЮЛЯ ЗДЕСЬ

Комбінації карт на 5 червня

На 5 червня в Hamster Kombat активовані наступні комбінації карт:

  • Prediction markets – ця картка дозволяє гравцям робити ставки на майбутні події в грі, отримуючи стратегічну перевагу.
  • Consensus Piranha Pass – дозволяє гравцям тимчасово об’єднуватися для досягнення спільної мети або подолання труднощів.
  • Welcome to Amsterdam – картка, яка надає гравцям бонуси та додаткові можливості для відвідування визначених місць Амстердама

Способи отримання бонусів з комбо карт

Сьогодні, 5 червня, о 15:00 за київським часом були випущені нові комбо-карти в Hamster Kombat. Використовуючи ці карти, гравці можуть заробити 5 мільйонів ігрових монет. Не пропустіть шанс збільшити свій ігровий бюджет! Вам потрібно придбати перелічені вище картки і вам одразу будть зараховані бонусні 5000000 монет.

НОВЫЕ КОМБО КАРТЫ 4-5 ИЮЛЯ ЗДЕСЬ

Бонус для нових гравців

Для новачків у Hamster Kombat доступний бонус у розмірі 25 000 монет. Це чудовий стартовий капітал для швидкої адаптації в грі та початку отримання задоволення від ігрового процесу.

Особливості комбо карт

Комбо-карти – це ключова особливість гри Hamster Kombat. Кожна карта має унікальні властивості, що можуть кардинально змінити хід гри, надаючи гравцям суттєві переваги. Щоденне оновлення карт вимагає від гравців тактичного мислення та продуманого планування, роблячи гру більш захоплюючою та динамічною.

Перспективи розвитку Hamster Kombat

Проект Hamster Kombat продовжує активно розвиватися, і незабаром планується листинг токенів HMSTR. Очікується, що торги розпочнуться на різних криптовалютних біржах через місяць. Розглянемо декілька бірж, які можуть підтримати листинг Hamster:

  • BINANCE – Надійна децентралізована платформа з чудовою підтримкою та зручними функціями.
  • Біржа OKX – Відома своїм простим інтерфейсом і підходить для новачків.
  • Біржа Bybit – Велика клієнтська база та сучасні технології, суворі заходи безпеки та широкий вибір криптовалют.
  • Біржа Bingx – Приваблює надійністю та зручністю використання, пропонуючи конкурентні комісії та регулятивну підтримку.
  • Gate.io – Платформа з широким спектром функцій і підтримкою багатьох криптовалют, пропонуючи надійні рішення для торгівлі.
  • WhiteBit – Відома своїми високими стандартами безпеки та зручним інтерфейсом, пропонуючи конкурентні умови для трейдерів.

Альтернативні способи заробітку в інтернеті

Для тих, хто шукає можливості заробітку в інтернеті з мінімальними або без початкових вкладень, окрім Hamster Kombat, існує багато інших проектів:

Приєднуйтесь до Hamster Kombat, слідкуйте за оновленнями та починайте перемагати вже сьогодні! Раніше ми писали про те, коли буде листинг Hamster Kombat і чи відбудеться він?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.