Щоденний гайд з комбо у грі Піксель Тап на 10.07

Як заробити мільйони безкоштовних монет у Telegram-грі Pixelverse.

Щодня, через кожні 24 години, додаток PixelTap на Telegram пропонує можливість ввести комбінацію зображень роботів, пише “M.I.G.“. Правильне введення комбінації дозволяє заробити значну кількість безкоштовних внутрішньоігрових монет.
Це проста система: ви перетягуєте персонажів з гри і розміщуєте їх у чотирьох слотах на екрані. Правильне розміщення персонажів у комбінації приносить максимальну кількість безкоштовних монет, хоча навіть частково правильне введення комбінації дозволить отримати меншу кількість монет. Наприклад, якщо у вас правильні роботи, але вони розташовані неправильно, ви все одно отримаєте меншу кількість монет.

Комбо-карти на 10 липня

Піксель персонажі, які приносять по 25% успіху кожен.

1. Кактус-робот на гусеницях з квітами.
2. Різнокольоровий кактус-робот на гусеницях.
3. Робот-космонавт з великим оком.
4. Робот-хом’ячок у капсулі.

Відео

Ми підготували для вас відео-гайд. Завітайте на YouTube-канал @kaketosdelanocom, де щодня публікуються нові відео з актуальними комбінаціями та детальними інструкціями.

Де шукати щоденне комбо

Поточне комбо можна знайти у соціальних мережах Twitter (або X) на нашому сайті новин “M.I.G.” та інших платформах соціальних мереж є безліч спеціалізованих акаунтів та впливових осіб, які діляться поточним комбо.
PixelTap дозволяє вам боротися з роботами, щоб заробити монети перед запуском токенів на платформі TON — і ви можете заробити значно більше за допомогою цього простого бонусу.
Токени $PXLTP незабаром з’являться на відомих криптовалютних біржах, таких як ByBitBingXKUCOINBINANCEOKXGateIOWhiteBit. Це не тільки підвищить ліквідність токену, але й зробить його популярнішим серед інвесторів та гравців. З нетерпінням чекаємо на нові можливості, які відкриє цей лістинг для всіх нас.

Інші перспективні ігрові проекти онлайн

PixelVerse – не єдина платформа, яка пропонує можливості для заробітку. Варті уваги також на BlumMemeFiYesCoinTapSwap,  Hamster KombatHarvest MOONCatizenNear WalletAvacoin. Ці платформи приваблюють геймерів своїми інноваційними підходами та вигідними пропозиціями. Якщо ви хочете урізноманітнити свій ігровий досвід, обов’язково зверніть на них увагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.