Щоденні комбо-карти PixelTap на 4 липня в PixelVerse

Як отримати максимальну вигоду.

Знайомство з PixelTap і щоденними комбо-картами PixelTap — це інтерактивна гра, що пропонує гравцям PixelVerse збирати щоденні комбо-карти, що можуть приносити мільйони ігрових монет, щоденно оновлює сайт “M.I.G.“. Кожен день гравці можуть збирати карти, розміщуючи їх відповідно до певного порядку, щоб отримати до 6 мільйонів монет. Ці карти регулярно оновлюються і вводяться в гру через інтерфейс Controverity.

Кстати новое комбо Hamster Kombat на 4 и 5 июля доступно здесь.

Порядок використання карт 4 липня

Для участі у щоденній роздачі карток, гравцям слід виконати декілька кроків:

  1. Відвідати офіційний канал PixelVerse у Telegram.
  2. Слідкувати за щоденними оновленнями і вказівками щодо розміщення карт.
  3. Ввести комбінації карт у вказаному порядку в ігровому інтерфейсі.
Кожен персонаж внесок до загального прогресу складає 25%

На зображенні представлені чотири карти персонажів з ігрового інтерфейсу, кожен з яких зображений як частина досягнення 100% завершення:

  1. Робот з лазером – персонаж у вигляді металевого робота з футуристичним дизайном та лазерним озброєнням.
  2. Миша в капсулі – мила рожева мишка, яка знаходиться всередині прозорої капсули, можливо, для безпечної подорожі.
  3. Робот-гуманоїд – ще один робот, але з більш виразними людськими рисами, теж з лазерним озброєнням.
  4. Собака в капелюсі – милий персонаж собаки, одягнений у традиційний азіатський капелюх, що додає йому особливого колориту.

Відео

Для отримання нагород також можете слідкувати за оновленнями на каналі Youtube @kaketosdelanocom, де щоденно публікуються актуальні комбінації. Для новачків у PixelTap доступні відеоінструкції, які детально роз’яснюють процес отримання нагород за щоденний комбо. Ці відеоматеріали значно спрощують процес знайомства з грою і стратегіями успіху.

Додаткові переваги постійної участі

Регулярна участь у зборі щоденних комбо-карт дозволяє гравцям не тільки отримувати миттєві нагороди, але й відкривати доступ до більш значних майбутніх вигод. Активність у грі та завдання пов’язані з картами можуть принести додаткові переваги та бонуси, які значно покращують ігровий досвід.

Альтернативні шляхи заробітку в ігровому світі

PixelVerse — це лише один із багатьох проектів, які пропонують заробіток без значних вкладень. Інші платформи та ігри, такі як Blum, MemeFi, YesCoin, TapSwap, Hamster Kombat, Harvest MOON, Catizen, Near Wallet, Avacoin, також пропонують різноманітні способи здобути додатковий дохід, залучаючи увагу геймерів інноваційними підходами та вигідними пропозиціями.

Майбутній листинг токенів $PXLTP

Очікується, що токени $PXLTP незабаром з’являться на криптовалютних біржах, таких як ByBit, BingX, KUCOIN, BINANCE, OKX, GateIO, WhiteBit. Це додасть проекту PixelTap додаткової популярності та ліквідності, відкриваючи нові можливості для інвесторів та гравців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.