Новий код Морзе в Hamster Kombat 18 та 19 червня який потрібно вводити

Як вводити цей код в Хамстер Комбат читайте в нашому матеріалі за 19.06

Відомо, що популярна криптовалютна гра Hamster Kombat відома своїми оригінальними та цікавими завданнями для гравців. Цього разу розробники підготували новий виклик: з 18 по 19 червня необхідно ввести спеціальний код Морзе, щоб отримати ексклюзивні бонуси. Код, який потрібно вводити, складається з чотирьох літер – DAPP. У цій статті ми розповімо, як запустити азбуку Морзе в грі Hamster Kombat та як правильно ввести цей код.

Запуск азбуки Морзе в Hamster Kombat

Для початку, важливо розібратися, як саме використовувати азбуку Морзе в грі. Розробники Hamster Kombat зробили цей процес досить зручним, щоб навіть новачки могли без проблем виконати завдання. Ось покрокова інструкція:

 1. Увійдіть у гру: Спочатку потрібно увійти до свого облікового запису Hamster Kombat. Якщо у вас ще немає облікового запису, створіть його перейшовши за посиланням.
 2. Відкрийте головне меню: Після входу перейдіть до головного меню і тричі натисніть на кнопку “Earn per tap” (зліва зверху), яка відображає кількість монет за один клік.
 3. Фон змінить колір: Фон на якому зображений ваш хом’як змінить колір з синього на червоний. Режим введення коду Морзе активовано і можна вводити сьогоднішній код.

Як ввести код DAPP за допомогою азбуки Морзе

Тепер, коли ви знаходитесь у режимі введення коду, потрібно правильно ввести літери DAPP, використовуючи азбуку Морзе. Нижче наведені основні принципи та правила введення коду:

 1. Вивчіть символи Морзе: Для початку розгляньте символи, які відповідають кожній літері коду. У азбуці Морзе кожна літера представлена комбінацією крапок і тире:
  • D: тире, крапка, крапка (—..)
  • A: крапка, тире (.-)
  • P: крапка, тире, тире, крапка (.–.)
  • P: крапка, тире, тире, крапка (.–.)
 2. Введення символів: Натискайте на екран або клавіші для введення крапок і тире. Зазвичай, коротке натискання вводить крапку, а довге – тире.
 3. Перевірка коду: Після введення кожної літери, система автоматично перевіряє правильність введеного символу. Якщо символ введено правильно, він відобразиться в спеціальному рядку і можна переходити до наступної літери.
 4. Підтвердження коду: Після введення всього коду DAPP з’явиться вітальне зображення з кнопкою “Take the prize” яку вам потрібно натиснути для зарахування бонусів.

Часті питання та відповіді

Гравці часто мають багато питань щодо використання азбуки Морзе в Hamster Kombat. Нижче наведено відповіді на деякі з найпоширеніших запитань:

 • Чи можна вводити код кілька разів? – Ні, код можна ввести лише один раз на одного гравця під час акції.
 • Що робити, якщо я помилився при введенні коду? – Якщо ви зробили помилку доведеться ввести код з початку.
 • Які бонуси я отримаю за введення коду? – Після успішного введення сьогоднішнього шифру ви отримаєте 1 000 000 монет на свій рахунок.

Важливість участі в акції

Участь у подібних акціях дозволяє гравцям отримувати не лише цінні нагороди, але й покращувати свої навички гри. Використання азбуки Морзе розвиває увагу та концентрацію, що може бути корисним у багатьох інших аспектах гри. Крім того, це чудова можливість взаємодіяти з іншими гравцями та обговорювати стратегії для досягнення найкращих результатів.

Схожі на Hamster Kombat проєкти

Для тих, хто шукає можливості заробітку в інтернеті з мінімальними або без початкових вкладень, окрім Hamster Kombat, існує багато інших проектів:

Перспективи розвитку Hamster Kombat

Проект Hamster Kombat продовжує активно розвиватися, і незабаром планується листинг токенів HMSTR. Очікується, що торги розпочнуться на різних криптовалютних біржах через місяць. Нижче наведені декілька бірж, які можуть підтримати листинг Hamster:

 • KUCOIN – перспективна біржа, на якій буде Pre-Market токенів Hamster Kombat.
 • BINANCE — здобула славу завдяки власній надійності та зручному функціоналу, який сподобався багатьом;
 • OKX — платформа, що поєднує в собі всі необхідні елементи для комфортного використання як новачками, так і досвідченими трейдерами;
 • ByBit — привернула широкий спектр користувачів і впровадила одні з найновіших технологій, завдяки чому трейдери отримали великий прибуток від угод;
 • BingX — ця платформа заслуговує уваги насамперед завдяки своїй надійності та комфорту;
 • GateIO — підтримує багато криптовалют і надає гарантовані торгові опції;
 • WhiteBit — зарекомендувала себе високими стандартами безпеки та зручністю використання.

Залишайтеся активними та використовуйте всі можливості, які надає Hamster Kombat, щоб досягти успіху та насолоджуватися грою по максимуму!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.