Нові комбо карти PixelTap by PixelVerse за 19 червня

Які комбо картки відкривати сьогодні 19 червня в Піксель Тап.

Сьогодні у криптовалютній грі PixelTap by PixelVerse ви можете скористатися унікальною можливістю збільшити свої виграші завдяки особливим комбо карткам. За даними сайту “M.I.G.”, гравцям варто звернути увагу на чотири персонажі, кожен з яких може дати вам шанс заробити додаткові бонуси.

Які персонажі варто вибрати

Щоб максимізувати свої шанси на отримання бонусу, гравцям слід звернути увагу на наступні картки персонажів:

  • Танк у вигляді квітки
  • Хом’як у космічній кульці
  • Таємничий робот-воїн
  • Собака в капелюсі

Правила отримання бонусу

Комбінація цих чотирьох персонажів у вашій грі принесе вам 100% результат. Відкривши всі чотири картки, ви отримаєте бонус у розмірі +4,584,000 до вашого балансу. Це чудова можливість значно підвищити свої шанси на успіх у грі.

Забезпечення бонусу

Для забезпечення бонусу, необхідно натиснути кнопку “Клейм” після вибору відповідних персонажів. Ця опція дозволить вам миттєво забрати накопичені бонуси та використовувати їх для подальшої гри.

Стратегія вибору персонажів

Вибір правильної стратегії у відкритті карток є ключовим. Кожен з персонажів має свої унікальні можливості та характеристики, що можуть бути вирішальними у досягненні оптимальних результатів у грі.

Рекомендації для гравців

Гравцям слід пам’ятати, що ці персонажі доступні тільки сьогодні. Не упустіть шанс скористатися унікальною можливістю збільшити свій виграш, використовуючи спеціальні комбо картки. Зібрані бонуси можуть відіграти вирішальну роль у вашому подальшому просуванні в грі.

Нагадаємо, що премаркет Hamster Kombat (HMSTR) на Gate.io доступний вже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.