Комбо картки Hamster Kombat за 9-10 червня 2024: які купувати карти щоб отримати 5 млн

Сьогодні у популярній грі Hamster Kombat з’явилась унікальна можливість для всіх гравців заробити екстра бонус. У рамках спеціальної акції, кожен, хто придбає три спеціальні картки — X, Trading Bots та DAO — отримає на свій ігровий рахунок 5 мільйонів монет. Розглянемо деталі кожної картки та їх важливість у грі.

Які картки комбо купувати 9 червня

Сьогодні 9 червня купуйте наступні картки:

Картка “X”: Картка “X” знаходиться в розділі PR&Team. Відома своєю загадковістю та може відкривати різні стратегічні переваги в залежності від контексту гри. Ця картка часто асоціюється з несподіваними поворотами в ігровому процесі.

Картка “Trading Bots”: знаходиться в розділі Markets. Ця картка вводить у гру елементи автоматизованої торгівлі, дозволяючи гравцям оптимізувати свої ресурси та швидше розвиватись. “Trading Bots” можуть значно покращити ваші результати завдяки ефективному управлінню активами.

Картка “DAO”: Знаходиться в розділі Markets. Картка “DAO” (Decentralized Autonomous Organization) дає можливість гравцям взаємодіяти на новому рівні, впроваджуючи елементи голосування та колективного управління. Це може зміцнити спільноту гравців та зробити гру більш залученою та динамічною.

Як отримати 5 мільйонів монет?

Процес отримання бонусу досить простий:

  1. Увійдіть у ваш ігровий аккаунт.
  2. Перейдіть в розділ Mine.
  3. Знайдіть і придбайте картки X, Trading Bots, та DAO.
  4. Після покупки всіх трьох карток, бонус у розмірі 5 мільйонів монет буде автоматично зараховано на ваш рахунок.

Ця акція — чудовий шанс для нових та досвідчених гравців значно поповнити свої ресурси та отримати перевагу в ігровому процесі.

Альтернативні проекти для заробітку

Для тих, хто шукає заробіток в інтернеті без початкових вкладень, варто звернути увагу на проекти такі як:

Ці проекти надають різні можливості для заробітку і можуть зацікавити широкий спектр користувачів.

Розвиток та лістинг проекту “Hamster Kombat”

Hamster Kombat” продовжує стрімко розвиватися, і в найближчому майбутньому планується лістинг токенів HMSTR. Ось деякі біржі, які можуть включити токени “Hamster” до свого лістингу:

  • BINANCE – Надійна децентралізована платформа з чудовою підтримкою та зручними функціями.
  • Біржа OKX – Відома своїм простим інтерфейсом і підходить для новачків.
  • Біржа Bybit – Велика клієнтська база та сучасні технології, суворі заходи безпеки та широкий вибір криптовалют.
  • Біржа Bingx – Приваблює надійністю та зручністю використання, пропонуючи конкурентні комісії та регулятивну підтримку.
  • Gate.io – Платформа з широким спектром функцій і підтримкою багатьох криптовалют, пропонуючи надійні рішення для торгівлі.
  • WhiteBit – Відома своїми високими стандартами безпеки та зручним інтерфейсом, пропонуючи конкурентні умови для трейдерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *