Дуров написав про Hamster Kombat. Лістинг токенів точно буде цього року

Засновник Telegram рідко публікує пости в соцмережах, тому публікація з підтвердженням про лістинг токенів Hamster Kombat має величезне значення.

Павло Дуров, засновник Telegram, написав в своєму Telegram, що Hamster Kombat, нова міні-аплікація на платформі Telegram, стала справжнім феноменом Інтернету, повідомляє mignews. Всього за три місяці з моменту запуску, аплікацію завантажили 239 мільйонів користувачів. Це приголомшливий результат для будь-якого цифрового сервісу.

Дуров зазначив, що Hamster Kombat знадобилося лише 73 дні, щоб досягти позначки у 100 мільйонів щомісячних користувачів. Кожного дня до цієї гри приєднується від 4 до 5 мільйонів нових користувачів, що робить її найшвидше зростаючим цифровим сервісом у світі. “Це вражаючий показник, який свідчить про величезний потенціал платформи міні-аплікацій Telegram”, – підкреслив він.

Чому Hamster Kombat став таким популярним

Один з головних факторів успіху Hamster Kombat – це її вірусний потенціал. Дуров раніше зазначав, що нова хвиля міні-аплікацій на платформі Telegram вже на підході, і Hamster Kombat зараз очолює цей рух. “Її неймовірне зростання показує, наскільки популярними можуть стати міні-аплікації на Telegram”, – сказав він.

Читайте також: Що таке TapSwap (TAPS): tap-to-earn міні-додаток з 60 мільйонами користувачів

Hamster Kombat не лише залучає нових користувачів, але й утримує їх завдяки захоплюючому ігровому процесу та інтерактивним можливостям. Користувачі можуть змагатися один з одним, виконуючи різноманітні завдання, що робить гру цікавою та динамічною. “Це новий рівень взаємодії та розваг, який приваблює людей з усього світу”, – додав Дуров.

Перспективи розвитку Hamster Kombat

Павло Дуров також розповів про майбутні плани щодо розвитку Hamster Kombat. Незабаром команда гри планує випустити власний токен на платформі TON, що дозволить інтегрувати переваги блокчейну для сотень мільйонів користувачів. “Нова ера настає, і ми є свідками її появи в реальному часі”, – сказав Дуров.

Це рішення може відкрити нові можливості для гравців та розробників, а також зміцнити позиції Telegram як лідера в області цифрових інновацій. Блокчейн дозволить забезпечити більш прозору та надійну систему винагород, що зробить гру ще більш привабливою для користувачів.

Читайте також: Що таке Pixeltap by Pixelverse як в нього грати і як заробляти більше

Вплив на ринок міні-аплікацій

Зростання популярності Hamster Kombat вже має значний вплив на ринок міні-аплікацій. Інші розробники звернули увагу на успіх цієї гри і почали активно розробляти власні проекти для платформи Telegram. Це створює нові можливості для розвитку індустрії і підвищує конкуренцію, що в свою чергу стимулює інновації та покращення якості сервісів.

Telegram стає все більш привабливою платформою для розробників, які бачать у ній потенціал для досягнення успіху та залучення широкої аудиторії. Успіх Hamster Kombat демонструє, що міні-аплікації можуть стати потужним інструментом для залучення користувачів і монетизації.

Нові горизонти для Telegram

Загалом, успіх Hamster Kombat є свідченням потужного потенціалу платформи Telegram для розвитку міні-аплікацій та інтеграції нових технологій, таких як блокчейн. Це відкриває нові горизонти для компанії та її користувачів, надаючи більше можливостей для розваг, взаємодії та комунікації.

Читайте також: Blum Crypto – что это, как тапать майнить и когда будет листинг?

“Ми бачимо лише початок нової ери цифрових сервісів, і Telegram знаходиться на передовій цього руху”, – підкреслив Павло Дуров. Успіх Hamster Kombat свідчить про те, що Telegram може стати платформою для розвитку нових інноваційних рішень, які змінять світ цифрових технологій.

Лістинг і токен HMSTR на TON

Павло Дуров також поділився новиною про майбутній лістинг токена HMSTR на платформі TON. Це стане важливим кроком у розвитку Hamster Kombat, оскільки впровадження токена дозволить інтегрувати переваги блокчейну для сотень мільйонів користувачів. “Незабаром команда Hamster випустить свій токен на TON, що введе переваги блокчейну для мільйонів людей”, – зазначив Дуров.

Цей крок відкриє нові можливості для гравців та розробників. Токенізація гри дозволить запровадити систему винагород, яка буде більш прозорою та надійною, що зробить гру ще більш привабливою для користувачів. Введення токенів HMSTR також сприятиме розширенню екосистеми TON, залучаючи більше користувачів та розробників до платформи.

Нагадаємо, що премаркет токенів HMSTR на біржі GATE.io був запущений 14 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.