Удар по енергосистемі на окупованих територіях: СБС уразили 13 енергооб’єктів за три доби

Українські безпілотники продовжують завдавати ударів по критичній інфраструктурі на окупованих територіях, уражаючи ключові енергооб'єкти.

СБС уразили енергооб'єкти: які об'єкти залишилися без світла

Як повідомив Telegram-канал Роберта “Мадяра” Бровді, протягом останніх 72 годин Сили безпілотних систем завдали ударів по 13 об’єктах енергетичної інфраструктури на тимчасово окупованих територіях України. Серед уражених цілей опинилася Зуївська ТЕС у Донецькій області, пише MigNews.

За даними командувача СБС, із 1 липня до 2 серпня українські безпілотники уразили вже 177 енергетичних об’єктів на окупованих територіях. Частина з них після останніх атак залишається без електропостачання.

Які енергооб’єкти потрапили під удар

За період із 31 липня по 2 серпня були атаковані:

  • Зуївська ТЕС у Зугресі Донецької області;
  • підстанція 330 кВ «Мирна» в Маріуполі;
  • підстанція 220 кВ «Азовська-220» у Маріуполі;
  • підстанції 110 кВ «Місто-6», «Місто-11» і «Місто-2» у Маріуполі;
  • підстанція 150 кВ «Генічеськ» у Херсонській області, включно з повторним ударом;
  • підстанція 110 кВ «Тополине» у Запорізькій області;
  • підстанція 110 кВ «Макорти» у Бердянську;
  • підстанція 110 кВ «Володарська» в районі Нікольського;
  • ще одна електропідстанція у Бердянську;
  • підстанція 150 кВ «Новоолексіївка»;
  • підстанція 150 кВ «Генічеськ».

Де зберігаються перебої з електропостачанням

За інформацією командувача Сил безпілотних систем, після проведених ударів без електропостачання залишаються Зуївська ТЕС, три електропідстанції у Маріуполі, одна підстанція в Генічеську та дві в Бердянську.

Загальна статистика ударів

Командування СБС повідомило, що лише за трохи більше місяця українські безпілотники уразили 177 енергетичних об’єктів на тимчасово окупованих територіях. Напередодні також підтверджувався удар по логістичному комплексу Wildberries у Самарській області Росії.

Нагадаємо, раніше ми писали про пожежу на складі Wildberries у Самарській області після атаки дронів.

Поділитися цією статтею