Північна Корея надає артилерійську підтримку Росії

Північна Корея активно підтримує Росію в її військових операціях, надаючи значну кількість артилерійських снарядів, пише “M.I.G.“. Згідно з даними міністра оборони Південної Кореї, Північна Корея відправила до Росії 10 тисяч контейнерів, що містять близько 5 мільйонів артилерійських снарядів. Це значний внесок у військову кампанію Росії, особливо в контексті війни проти України.

Плани Путіна на візит до Північної Кореї

Наступного тижня президент Росії Володимир Путін планує відвідати Північну Корею вперше з 2000 року. Супутникові знімки свідчать про підготовку до його візиту. Зокрема, сеульська спеціалізована служба 38 North повідомляє про будівництво на площі Кім Ір Сена в центрі Пхеньяна, що вказує на підготовку до військового параду. Літаки, припарковані в головному аеропорту Пхеньяна, були переміщені на злітну смугу, ймовірно, щоб підготувати об’єкт для прийому Путіна.

Постачання вибухівки з Північної Кореї до Росії

Згідно з даними C4ADS, з серпня 2023 року по січень 2024 року з Північної Кореї до Росії було доставлено понад 74 тисячі метричних тонн вибухівки. Ці вантажі надходили через два порти на Далекому Сході і розподілялися між 16 об’єктами поблизу західних кордонів Росії біля України. Це вказує на активну співпрацю між двома країнами в сфері військових поставок.

Масштаби переданих артилерійських снарядів

Ця кількість вибухівки, що дорівнює 1,6 мільйонам артилерійських снарядів, свідчить про значний масштаб допомоги, яку Північна Корея надає Росії. Ці снаряди активно використовуються у війні проти України, що підсилює військові можливості Росії та ускладнює ситуацію на фронті для українських військових сил.

Політичні наслідки та міжнародна реакція

Міжнародна спільнота стурбована цією співпрацею між Північною Кореєю та Росією. Постачання великої кількості вибухівки та артилерійських снарядів можуть призвести до подальшого загострення конфлікту в Україні. Багато країн закликають до введення нових санкцій проти Північної Кореї та Росії, щоб стримати їх військову співпрацю.

Список основних політичних наслідків:

  1. Поглиблення міжнародної ізоляції Північної Кореї: Співпраця з Росією може призвести до введення нових санкцій.
  2. Посилення санкцій проти Росії: Західні країни можуть збільшити тиск на Росію через її військові дії в Україні.
  3. Загострення конфлікту в Україні: Додаткові артилерійські снаряди підсилюють бойові дії.
  4. Зростання напруженості в регіоні: Інші країни регіону можуть відчути загрозу і вжити заходів для зміцнення своєї безпеки.
  5. Активізація дипломатичних зусиль: Міжнародна спільнота може посилити дипломатичні зусилля для вирішення конфлікту.

Вплив на глобальну безпеку

Ця співпраця між Північною Кореєю та Росією має значний вплив на глобальну безпеку. Постачання великої кількості артилерійських снарядів та вибухівки підсилює військові дії та загострює конфлікти. Міжнародна спільнота повинна вжити заходів для стримування такої співпраці та зменшення напруженості в регіоні. Важливо працювати над мирним вирішенням конфліктів та забезпеченням стабільності у світі.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про те, що Путін і Кім Чен Ин підписали договір про партнерство: реакція США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.