Збірна України взяла бронзу на Чемпіонаті світу з футзалу

Українські спортсмени знову продемонстрували свої професійні якості на Міжнародній арені спорту

Стало відомо, що українські футзалісти здобули історичну «бронзу» на Чемпіонаті світу з футзалу 2024 року, розгромивши в матчі за третє місце збірну Франції з рахунком 7:1.

Про це повідомляє MigNews із посиланням на «Громадське радіо».

Це досягнення відзначає новий етап для українського спорту, оскільки вперше на світовій арені в ігрових видах спорту наша команда виборола медаль такого рівня.

Відзначились кілька ключових гравців, серед яких Ігор Чернявський, який відкрив рахунок на 11-й хвилині. Михайло Зварич подвоїв перевагу на 22-й хвилині, а Євген Жук реалізував свої шанси двічі поспіль на 27-й та 28-й хвилинах. Проте головною зіркою матчу став Данило Абакшин, який упродовж трьох хвилин тричі вразив ворота суперників, демонструючи виняткову майстерність.

Спортивний коментатор Костянтин Дульцев підкреслив історичне значення цієї перемоги для українського спорту. Незважаючи на попередні успіхи на Чемпіонатах Європи (2001, 2003 роки), ця бронзова нагорода стала першою на світовому рівні в ігрових видах спорту для України. Дульцев також відзначив високий рівень підготовки української збірної, яка довгий час входила до числа найсильніших команд світу поруч із Бразилією, Іспанією, Аргентиною та Португалією.

Окрему увагу журналіст приділив Ростиславу Семенченку, наймолодшому гравцю української збірної, який був визнаний третім кращим гравцем турніру. Хоча він забив лише один гол, його вклад у гру був неоціненним завдяки великій кількості «чорнової роботи», що часто залишається поза увагою статистики.

Найкращим бомбардиром чемпіонату в складі української команди став Данило Абакшин, який за весь турнір забив сім м’ячів та зробив шість результативних передач. Його винятковий результат допоміг українській команді досягти цього успіху та увійти в історію світового футзалу.

Окрім того, раніше повідомлялося про те, що в Олімпійські ігри наступних років можуть включити нові види спорту, наприклад, той же футзал.