Кріштіану Роналду став першим гравцем, який забив 900 голів за свою кар’єру

Останній гол Роналду став його 131-м голом за Португалію разом із 769 голами, які він забив на клубному рівні.

Суперзірка футболу Кріштіану Роналду забив 900-й гол у своїй видатній кар’єрі в матчі групового етапу Ліги націй УЄФА Португалії проти Хорватії в Лісабоні в четвер, повідомляє MigNews з посиланням на джерело Аzernews.

П’ятиразовий володар «Золотого м’яча» відбив удар з льоту після навісу Нуну Мендеса на 34-й хвилині першого тайму, щоб подвоїти перевагу Португалії в перемозі (2-1). Емоційний Роналду помчав до кута поля після голу, а потім поклав руки на обличчя та впав на землю.

900-й гол Кріштіану. Джерело : YouTube.

Гол Роналду став його 131-м голом за збірну Португалії, що підвищило його рекорд за кількістю забитих голів у світовому футболі. Окрім 769 голів, забитих за клубну кар’єру, капітан збірної Португалії став першим гравцем в історії, який забив 900 голів в офіційних матчах.