ТОП-20 сленгових слів сучасної молоді

Сленгові слова є невід'ємною частиною мови молоді.

Вони відображають культуру, соціальні тренди та стиль життя нових поколінь. З розвитком технологій та соціальних мереж, нові слова з’являються дуже швидко. Далі сайтом “M.I.G.“ представлений список ТОП-20 найпопулярніших сленгових слів сучасної молоді.

1. Флексити

Це слово походить від англійського “flex” і означає показувати свій стиль, одяг, успіхи чи матеріальні здобутки. Використовується, коли хтось хизується своїми досягненнями або зовнішнім виглядом.

2. Хайп

Слово “хайп” означає підвищену зацікавленість або ажіотаж навколо чогось. Це може бути новий фільм, тренд у моді або музичний альбом. Хайп створюється зазвичай медіа або соціальними мережами.

3. Лол

“Лол” походить від англійського “LOL” (Laugh Out Loud) і використовується для вираження сміху або коли щось здається смішним. Це одне з найвідоміших інтернет-сленгових слів.

4. Краш

Краш означає симпатію або закоханість у когось. Якщо молода людина каже, що у неї є краш, це означає, що їй подобається хтось певний.

5. Треш

“Треш” використовується для опису чогось поганого, неякісного або низького рівня. Це може бути трешовий фільм, музика або подія.

6. Шипперити

Це слово походить від англійського “ship” (скорочення від relationship) і означає бажання бачити двох людей разом у романтичних відносинах, навіть якщо вони ще не є парою.

7. Заходити в ДМ

Це вираз означає надсилання приватного повідомлення комусь у соціальних мережах. ДМ (Direct Message) використовується для приватного спілкування.

8. Топчик

Топчик використовується для опису чогось дуже крутого або популярного. Це може бути топчик-пісня, топчик-одяг або топчик-вечірка.

9. Вайб

Вайб означає атмосферу, енергію або настрій, який випромінює людина, місце або подія. Наприклад, вечірка може мати чудовий вайб.

10. Залипати

Залипати означає захоплюватися чимось настільки, що забуваєш про все інше. Це може бути залипання в соціальні мережі, комп’ютерні ігри або перегляд серіалів.

11. Го

Це коротка форма від “гоу” (англійське “go”), яка використовується для пропозиції щось зробити або кудись піти. Наприклад, “го в кіно”.

12. Чілити

Чілити означає відпочивати, розслаблятися або займатися чимось приємним і не напрягаючим. Це слово походить від англійського “chill”.

13. Хейтити

Хейтити означає критикувати або висловлювати негативне ставлення до когось або чогось. Це може бути хейт у соціальних мережах або особисто.

14. Зівака

Це слово означає людину, яка просто спостерігає, але не бере активної участі в події або обговоренні. Зазвичай зівака просто дивиться і не втручається.

15. Пранк

Пранк означає розіграш або жарт над кимось. Пранки стали популярними завдяки відео на YouTube та інших платформах.

16. Хейтер

Хейтер – це людина, яка постійно критикує або негативно висловлюється про когось або щось. Зазвичай хейтери роблять це без конструктивних підстав.

17. Рофл

Рофл означає сильний сміх або глузування з чогось. Це слово походить від англійського “ROFL” (Rolling On the Floor Laughing). А ви знали яка різниця між рофлити і тролити?

18. Кек

Кек використовується для вираження сміху або іронії. Це слово стало популярним завдяки геймерським спільнотам.

19. ДофігА

Це слово означає велика кількість чогось. Наприклад, дофіга роботи, дофіга грошей або дофіга часу.

20. Зайти в реальність

Цей вираз означає повернутися до реальних справ або реального життя після довгого часу, проведеного в інтернеті або за віртуальними заняттями.

Сленг серед молоді поширюється завдяки соціальним мережам, музичним відео, фільмам і серіалам. Соціальні медіа платформи, такі як TikTok, Instagram, і YouTube, відіграють велику роль у створенні і поширенні нових сленгових слів. Молодь активно використовує ці платформи для спілкування, що сприяє швидкому поширенню нових слів і виразів.

Культурні тенденції також мають значний вплив на розвиток сленгу. Музичні жанри, такі як хіп-хоп і поп, часто є джерелом нових сленгових слів. Відеоігри і кіно також впливають на мовний стиль молоді, додаючи до словника нові терміни та вирази.

Медіа, зокрема соціальні мережі і онлайн-платформи, відіграють важливу роль у популяризації сленгових слів. Вірусні відео, меми і інші форми контенту швидко розповсюджуються серед молоді, допомагаючи новим словам стати частиною повсякденного мовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.