Турнірний покер завжди передбачає більш хвилюючу й напружену участь, ніж звичайні кеш-ігри. Головна відмінність між ними полягає в рівні контролю над умовами.
Коли розігруєш банк в івенті, організованому в будь-якому солідному румі, наприклад, на Pokerbet, розмір твого стеку напряму залежить від правильних рішень і терпіння. Блайнди зростають, змушуючи йти в олл-ін частіше, ніж хотілося б. А просто докупити фішки після невдалої роздачі, як і взяти паузу — не вийде. Тому витримка і правильний таймінг стають ключем до успіху. Не дивно, що існують окремі стратегії поведінки в покерних змаганнях. Про 5 з них ми й розповімо.
Не поспішайте
Це основа будь-якої базової стратегії перемоги в покерному турнірі. Починати завжди потрібно обережно, дотримуючись тайтово-агресивної стратегії. На стартовому етапі головна мета — виживання, а не накопичення фішок.
Зрозумійте, виграти турнір на ранніх стадіях неможливо, а ось втратити весь свій стек — легко. У цей час подвоєння банкролу не принесе особливої користі через ефект ICM (Independent Chip Model), який впливає на цінність кожної фішки по ходу турніру. Проте, якщо опоненти відіграють занадто тайтово, варто розглянути більш лузову стратегію, щоб красти блайнди.
Порада: якщо нічого не зрозуміли з вищесказаного, не починайте грати в покер на гроші. Підтягніть ази та попрактикуйтеся у фріролах.
Вивчіть стратегію, застосовну до форматів, у які граєте
Руми, казино й особливо сайти онлайн-покеру пропонують десятки різних варіантів проведення турнірів, від фрізаутів і ребай до мега-сателітів. Кожен із них відрізняється:
- правилами;
- вимогами до гравців;
- структурою призового фонду;
- тривалістю турніру;
- бай-іном та рівнями ставок.
Тому важливо заздалегідь продумати, як адаптувати свою стратегію до кожного формату.
Знайдіть покерні турніри зі слабкою конкуренцією
У багатьох статтях із порадами щодо турнірів акцент робиться на конкретних рекомендаціях для певних ситуацій, що стосуються стратегії покеру. Між тим часто упускається той факт, що ви можете збільшити EV ще до того, як зіграєте першу руку. Для цього шукайте івенти з м’якими полями любителів, де рівень суперників нижчий за ваш, і, якщо можливо, з оверлеями (коли призові перевищують внески учасників). Такі в достатку представлені на сайті Покербет.
Частіше захищайте свій великий блайнд
Хоча стратегія здається дещо суперечливою, ви повинні захищати свій основний блайнд у максимально широкому діапазоні. Це особливо актуально, коли в гру вступають анте, і ви отримуєте смішні шанси зробити колл практично з будь-якими двома картами. Сучасні гравці часто виставляють мінімальні рейзи або трохи більше — близько 2,2x. Це дає чудові шанси на колл, що робить захист блайнда більш виправданим навіть зі слабкою рукою.
Вивчіть незалежну модель фішок — ICM
Мова про неї йшла вище. За допомогою ICM досвідчені гравці в покер розраховують еквіті кожного конкурента в турнірі. При цьому розуміння шансів на перемогу в певний момент роздачі — лише мала частина можливостей, які відкриваються тим, хто освоїв ICM.
Залишити відповідь