Російська Федерація почала примусову мобілізацію чоловіків віком від 18 до 55 років на всіх окупованих територіях України. Про це повідомив заступник командира Третього армійського корпусу Дмитро Кухарчук, пише MigNews.
Масові облави на чоловіків
За словами Кухарчука, окупаційна влада планує відправити на фронт проти України від 50 до 100 тисяч осіб. Набір ведеться без згоди людей, часто просто на вулицях або під час перевірок документів. Місцевих мешканців змушують підписувати контракти під тиском чи погрозами.
Новий указ путіна
Активізація мобілізації розпочалася після підписання Путіним указу про так зване «включення» окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей до складу Південного військового округу РФ. Це юридично відкриває шлях до офіційного залучення мешканців цих регіонів у лави російської армії.
Раніше мобілізували лише у Криму, Донецьку та Луганську
До цього часу окупанти вже проводили примусову мобілізацію громадян України на тимчасово окупованих територіях Донеччини, Луганщини та Криму. Тепер мобілізаційні заходи поширюються на весь південний та східний фронт окупації.
За оцінками українських військових, нова хвиля мобілізації свідчить про гострий дефіцит особового складу у російських військах, які зазнають великих втрат на фронті.
Дізнайтесь, хто такий Іван Зуєв та що відомо про його зв’язки з російським режимом і загибель в Запорізькій області.