У Київській області у середу, 11 лютого 2026 року, діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Обмеження триватимуть протягом усієї доби та застосовуватимуться відповідно до затверджених графіків. Про це повідомляє MigNews з посиланням на ДТЕК.
Енергетики зазначають, що погодинні відключення є вимушеним кроком для стабілізації енергосистеми регіону. Обмеження вводяться з урахуванням поточного навантаження на мережі та технічного стану об’єктів енергетичної інфраструктури. У різних населених пунктах Київської області час і тривалість відключень можуть відрізнятися залежно від ситуації в конкретному районі.
У ДТЕК наголошують, що графіки можуть коригуватися протягом дня. Це пов’язано зі змінами рівня споживання електроенергії, а також із можливими аварійними або відновлювальними роботами. Мешканцям регіону рекомендують заздалегідь планувати свій день з урахуванням можливих перерв у електропостачанні.

Актуальну інформацію про час відключень радять перевіряти на офіційних ресурсах енергокомпанії та у місцевих органах влади. Також споживачам нагадують про важливість ощадливого використання електроенергії, особливо у пікові години, щоб зменшити навантаження на енергосистему Київської області.
Раніше ми писали про графіки відключення світла у Житомирі та області.