Руйнівний ураган “Берілл” накрив Ямайку, спричинивши численні жертви і збитки

Ураган "Берілл", що нещодавно досяг південного узбережжя Ямайки, виявився одним з найсильніших штормів, що коли-небудь вражали регіон.

За останніми даними, внаслідок негоди загинули щонайменше семеро осіб, пише сайт “M.I.G.“. Величезна сила стихії спричинила значні матеріальні збитки, в тому числі в Кінгстоні і на північних територіях острова.

Надзвичайний стан і евакуація

В умовах кризи уряд Ямайки проголосив надзвичайний стан, який буде діяти протягом наступного тижня. Прем’єр-міністр Ендрю Холнес звернувся до населення з проханням дотримуватися інструкцій влади і вчасно евакуюватися з районів, найбільш уразливих до повеней і зсувів. Згідно з офіційними даними, близько 500 осіб вже були переміщені в безпечні укриття.

Масштаби руйнувань

Ураган “Берілл” викликав інтенсивні опади і сильні вітри, що призвели до падіння дерев і електроопор, а також до знищення декількох ферм. Великі території острова залишилися без електроенергії. Влада і рятувальні служби працюють без перерви, щоб відновити постачання електрики і допомогти постраждалим.

Попередні втрати в Карибському регіоні

Перед тим, як досягти Ямайки, “Берілл” вже встиг завдати серйозної шкоди декільком іншим країнам Карибського басейну, зокрема Гренаді та Сент-Вінсенту та Гренадинам. Там загинуло ще шестеро людей, а збитки від урагану були значними.
На допомогу Ямайці мобілізувалися міжнародні організації та країни-сусіди. Вони надають необхідні ресурси та підтримку для подолання наслідків стихії. Спільні зусилля спрямовані на те, щоб максимально швидко відновити повсякденне життя постраждалих і запобігти подальшим втратам.

В попередніх випусках ми розповідали про боротьбу з низькоякісними товарами: ЄС вводить мита на посилки з Китаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.