Українець на Паралімпіаді встановив новий світовий рекорд

Андрій Трусов зумів поставити новий світовий рекорд, продемонструвавши власний професіоналізм

Андрій Трусов, який здобув свою першу золоту медаль на іграх у 50-метрівці вільним стилем (клас S7), ще й поставив новий світовий рекорд.

Про це повідомляє MigNews із посиланням на «ТСН».

Відмічається, що саме у фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем Андрій Трусов встановив новий світовий рекорд, подолавши дистанцію за 26,38 секунди. Цей видатний результат став втіленням його наполегливої праці, відданості та прагнення досягати найвищих вершин у спортивній кар’єрі.

Золота медаль на цих Іграх стала вже четвертою для Трусова. Раніше він здобув три срібні нагороди – у змаганнях на 200 метрів комплексним стилем, 400 метрів вільним стилем та 100 метрів на спині. Кожна з цих медалей стала результатом його наполегливості, тренувань та непереборної волі до перемоги.

Четверта ж медаль – перша золота – є кульмінацією його прагнення досягати найвищих спортивних стандартів і стає важливим етапом в його кар’єрі.

Успіх Андрія Трусова є лише частиною загальної картини вражаючих досягнень української команди на Паралімпійських іграх-2024. Його співвітчизники Юрій Шенгур (28,07 секунди) та Євген Богодайко (28,53 секунди), які змагалися разом із ним у фіналі, фінішували на четвертому та шостому місцях відповідно.

Таким чином, станом на сьогоднішній день, Україна має в своєму активі 50 медалей: 11 золотих, 18 срібних та 21 бронзову. Наша збірна впевнено утримує восьме місце в загальному медальному заліку і п’яте місце за загальною кількістю нагород, що свідчить про стабільність та амбіційність українських паралімпійців на міжнародній арені.

Ще й повідомлялося про те, що збірна паралімпійців України посіла 10 місце у медальному заліку.