Перша ракетка України, Еліна Світоліна, успішно розпочала новий сезон на турнірі WTA 250 в Окленді, Нова Зеландія. У першому раунді українка здобула перемогу над колишньою росіянкою Варварою Грачовою, яка наразі виступає за Францію. Матч завершився швидкою перемогою Світоліної з результатом 6:3, 6:1, що відображає повний контроль українки над грою, пише MigNews з посиланням на джерело УНІАН.
Поєдинок тривав лише 1 годину та 17 хвилин. У першому сеті Світоліна здобула перемогу з рахунком 6:3, а вже в другому вирвала розгромну перемогу — 6:1. Українська тенісистка продемонструвала високий рівень гри, реалізувавши 6 з 8 брейкпойнтів, тоді як її суперниця змогла використати лише два. Також, Грачова припустилася п’яти подвійних помилок, що суттєво ускладнило її гру.
Це була їхня третя зустріч, і Світоліна продовжує домінувати у протистояннях, здобувши третю поспіль перемогу над Грачовою. Для українки це був перший одиночний матч у сезоні 2026 року, і вона вже впевнено продовжує свій шлях на турнірі. Її наступною суперницею стане британка Кеті Бултер, яка на старті турніру обіграла Юлію Стародубцеву.
Поразка у парному розряді
На жаль, у парному розряді Світоліна не змогла досягти успіху. У першому колі парного турніру вона разом з легендарною Вінус Вільямс зазнала поразки від американо-філіппінської пари Іви Йовіч та Олександри Еалі з рахунком 6:7(7), 1:6. Цей матч став для Світоліної першим парним поєдинком за понад чотири роки, з моменту її виступу на Олімпійських іграх у Токіо 2021 року.
Рейтинг і майбутні плани
З початку 2026 року Світоліна піднялася на одну позицію у рейтингу WTA, зайнявши 13-те місце. Вона також залишається першою ракеткою серед жінок в Україні. У наступному матчі на турнірі в Окленді Еліна буде боротися за вихід до чвертьфіналу, а її суперниця — Кеті Бултер, також є серйозним викликом для Світоліної.
Нагадаємо, що тут ми писали про те, що Еліна Світоліна увійшла в історію світового тенісу.