Український детективно-романтичний серіал «Парочка слідчих» продовжує набирати обертів. Зйомки третього сезону вже стартували, а до акторського складу приєдналися популярні актори Дмитро Суржиков і Владислав Нікітюк, пише MigNews.
Інформація про нове поповнення з’явилася в соціальних мережах і відразу викликала жваве обговорення серед фанатів. На опублікованих портретах Дмитро Суржиков постає у стриманому образі з бородою та проникливим поглядом, а Владислав Нікітюк — у більш строгому, впевненому стилі. Обидва актори мають значний досвід у кіно та серіалах, і їхня поява в проєкті обіцяє додати нових емоцій, інтриг та харизми.
«Парочка слідчих» — це історія про роботу та особисте життя команди слідчих, де кримінальні розслідування тісно переплітаються з романтикою, гумором і сімейними перипетіями. Третій сезон, судячи з перших сигналів, продовжить розвивати улюблені лінії та представить свіжих персонажів.
Зйомки вже активно тривають, що свідчить про серйозні плани продюсерів випустити новий сезон у найближчому майбутньому. Фанати активно обговорюють, у якій ролі з’являться Суржиков і Нікітюк — чи стануть вони новими партнерами головних героїв, антагоністами, чи принесуть абсолютно нові сюжетні арки.
Поки що деталі сюжету тримаються в секреті, але поява таких яскравих акторів вже гарантує, що третій сезон «Парочки слідчих» буде динамічнішим і насиченішим.
Слідкуйте за новинами проєкту — незабаром очікуємо перші офіційні тизери та підтвердження ролей!
Аномальна спека повертається в Україну: коли температура підніметься до +36° і які області накриє найсильніше.