Нові комбо-карти в Hamster Kombat: що варто придбати 5 липня

Які комбо картки сьогодні купувати в Хамстер Комбат 5 липня.

Гра в Telegram Hamster Kombat стала справжнім відкриттям для тих, хто шукає можливості заробітку без вкладень. Заснована на простій механіці клікера, вона швидко завоювала серця гравців, пропонуючи не лише розваги, а й реальні грошові виграші, пише сайт mignews.com.ua. Система комбо-карт, представлена в грі, стала одним із ключових інструментів для збільшення доходу.

У чому суть комбо-карт

Система комбо-карт пропонує гравцям можливість збільшити свій дохід на п’ять мільйонів монет на день. Для цього необхідно активувати особливі набори карт, які будуть діяти всього 24 години. Щодня о 15:00 розробники оновлюватимуть набори карт, тому отримувати по 5 млн монет за комбо можна фактично щодня, але для цього потрібно стежити за новинами.

Як використовувати комбо-карти

Процес застосування комбо-карт у цій грі досить простий:

 1. Відкрийте бота гри в Telegram.
 2. Натисніть кнопку Mine внизу екрана.
 3. Перейдіть в одну з вкладок: Markets, Legal, PR & Team або Specials.
 4. Знайдіть і придбайте карти з щоденної комбінації. Важливо перевіряти, які саме карти входять до комбо кожного окремого дня.
 5. Повторіть цей крок для всіх карт, щоб отримати оптимальне комбо.

Які комбо карти варто купувати 5 липня

Сьогодні о 15:00 стане відомо, які карти буде найвигідніше придбати. Щоб максимізувати свій дохід, гравцям рекомендується звернути увагу на комбінації карт, які будуть актуальні до 15:00 6 липня. Це надасть нову можливість для швидкого заробітку.

 • Карта №1 – стане відомою в 15:00
 • Карта №2 – стане відомою в 15:00
 • Карта №3 – стане відомою в 15:00

Як ще можна збільшити доходи від ігор

Окрім унікальної системи комбо-карт, у Hamster Kombat гравцям доступні й інші методи заробітку, що дозволяють збільшити доходи на цілий мільйон монет. Щоденні коди з використанням азбуки Морзе дають можливість суттєво піднятися в рейтингу найуспішніших гравців у Hamster Kombat.

Схожі на Hamster Kombat проєкти

Для тих, хто шукає можливості заробітку в інтернеті з мінімальними або без початкових вкладень, окрім Hamster Kombat, існує багато інших проектів:

Перспективи розвитку Hamster Kombat

Проект Hamster Kombat продовжує активно розвиватися, і незабаром планується листинг токенів HMSTR. Очікується, що торги розпочнуться на різних криптовалютних біржах через місяць. Нижче наведені декілька бірж, які можуть підтримати листинг Hamster:

 • KUCOIN – перспективна біржа, на якій буде Pre-Market токенів Hamster Kombat.
 • BINANCE — здобула славу завдяки власній надійності та зручному функціоналу, який сподобався багатьом;
 • OKX — платформа, що поєднує в собі всі необхідні елементи для комфортного використання як новачками, так і досвідченими трейдерами;
 • ByBit — привернула широкий спектр користувачів і впровадила одні з найновіших технологій, завдяки чому трейдери отримали великий прибуток від угод;
 • BingX — ця платформа заслуговує уваги насамперед завдяки своїй надійності та комфорту;
 • GateIO — підтримує багато криптовалют і надає гарантовані торгові опції;
 • WhiteBit — зарекомендувала себе високими стандартами безпеки та зручністю використання.

Нещодавно вийшла стаття про те, як користуватися азбукою Морзе в Hamster Kombat та заробляти додатковий мільйон монет на день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.