Медіа Інформаційний Гід

S.T.A.L.K.E.R. 2 новий трейлер українською. Коли вийде гра?

S.T.A.L.K.E.R. 2 новий трейлер українською. Коли вийде гра?

Новий трейлер для S.T.A.L.K.E.R. 2, названий “Серце Чорнобиля”, був оприлюднений народжений українською командою розробників GSC Game World під час заходу Xbox Showcase, повідомляє M.I.G. Цей трейлер, що вразив своєю деталізованою графікою, вкотре підтвердив дату випуску гри на 5 вересня для платформ ПК та Xbox.

Герої трейлера розмовляють українською мовою, а деякі навіть співають, що додає автентичності атмосфері гри. Відео розкриває нові аспекти геймплею і середовища S.T.A.L.K.E.R. 2, зокрема, запеклі зустрічі з мутантами, радіаційні небезпеки, та ворожі групування.

S.T.A.L.K.E.R. 2 новий трейлер українською. Коли вийде гра?
S.T.A.L.K.E.R. 2 новий трейлер українською. Коли вийде гра?

На відеоролику відображені різноманітні локації, які гравці зможуть досліджувати, а також взаємодії з “архіаномаліями”. Кадри з гри перемежовуються з сюжетними вставками, підкреслюючи значення нелинійності розгортання подій. Трейлер під назвою “Час можливостей” обіцяє гравцям свободу дій та вибору.

Відео нового трейлеру S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 новий трейлер українською. Коли вийде гра?

У літній період GSC Game World планує оголосити додаткові новини та оновлення, які будуть попередувати офіційний реліз гри. Розробники заявляють, що цей трейлер є стартом обіцяючої пригоди з майбутніми оновленнями.

Компанія також акцентує увагу на підтримці України у часи конфлікту з Росією та закликає до пожертв у фонд UNITED24 для допомоги в протистоянні агресії.

Що таке S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля?

Серце Чорнобиля відроджує знамениту ігрову франшизу, створену студією GSC Game World. Це ААА класу survival шутер від першої особи, що вражає своєю страшною атмосферою, розгалуженим сюжетом і обширним відкритим світом.

Коли вийде S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля?

Серце Чорнобиля запланований на 5 вересня 2024 року, і вже зараз ви можете замовити гру наперед. Виконайте передзамовлення та отримаєте ексклюзивні бонуси, такі як додатковий контент для часу біля вогнища, унікальні дизайни для костюмів і зброї.

Яка ціна на електронну версію S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля?

Ціна стандартного видання S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля складає 59,99 долара США. Також можна замовити Deluxe або Ultimate Edition за ціною відповідно 79,99 і 109,99 долара США. Ціни можуть варіюватися в залежності від вашого регіону.

Чи є гра відкритим світом?

Так, гра розгортається в безперервному відкритому світі площею понад 60 км² — одному з найбільших в індустрії відеоігор. Для повного дослідження цього світу вам може знадобитися понад 100 годин гри.

Коли відбуваються події S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля?

Дії відеогри відбуваються у сьогоденні і продовжують розповідь оригінальної трилогії S.T.A.L.K.E.R. Ви зіткнетеся з великим розгалуженим сюжетом, де ваші рішення впливатимуть на долю персонажів і події в зоні впливу.

Чи потрібно грати у попередні ігри S.T.A.L.K.E.R.?

Серце Чорнобиля можна грати як окремий титул, однак максимальне занурення в світ гри забезпечується після проходження попередніх ігор серії.

Хто такий Скіф?

Скіф — це основний персонаж S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля, про якого ви ще дізнаєтеся більше.

На яких платформах буде доступна гра S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля?

Гра буде випущена одночасно для ПК та консолей Xbox Series X/S, і буде доступна у таких сервісах як Steam, Epic Games Store, Microsoft Store, GOG, Xbox Store, і також в Game Pass з дня випуску.

Чи будуть версії гри для ПК та консолей відрізнятися?

На всіх платформах ми прагнемо забезпечити однаковий рівень задоволення від гри та атмосферу, властиву Чорнобильській Зоні.

Які переваги надають різні версії передзамовлення?

Замовляючи гру наперед, ви отримаєте спеціальні бонуси, такі як ексклюзивний ігровий контент та унікальні предмети для кастомізації.

Також, для найбільших шанувальників доступна фізична версія Ultimate Edition, яка включає всі цифрові бонуси, постер, значки, багатофункціональний інструмент, статуетку, рюкзак, лампу і багато іншого.

Нагадаємо, що зараз дуже популярні такі ігри як PixelTap, TapSwap, MemeFi, та звісно Hamster Kombat.

Exit mobile version