Site icon Медіа Інформаційний Гід

Олександр Хижняк проти Нурбека Оралбая: Бій за золото Олімпіади-2024

Український боксер Олександр Хижняк гарантував собі як мінімум срібну медаль, пише MigNews. 7 серпня відбудеться вирішальний бій за золоту медаль у ваговій категорії до 80 кг серед чоловіків.

29-річний український боксер Олександр Хижняк проведе свій четвертий бій на турнірі, змагаючись за золото з 24-річним казахстанцем Нурбеком Оралбаєм. Поєдинок розпочнеться о 23:51 за київським часом.

На шляху до фіналу Хижняк показав відмінні результати: у 1/8 фіналу переміг угорця Філіппа Акілова за рішенням суддів, у чвертьфіналі здолав бразильця Вандерлея Перейру, а у півфіналі переміг дворазового олімпійського чемпіона з Куби Арлена Лопеса в надзвичайно напруженому поєдинку.

Пряму трансляцію цього захоплюючого боксерського бою можна буде переглянути на Суспільне.

Не пропустіть шанс підтримати нашого боксера в боротьбі за золото Олімпіади!

Раніше Ярослава Магучіх стала олімпійською чемпіонкою зі стрибків у висоту.