Победившая рак Алла Мазур показала себя без парика
16.09.2020 12:59

Победившая рак Алла Мазур показала себя без парика  Видеорепортаж

Известная украинская телеведущая Алла Мазур, которая победила онкологическое заболевание, впервые, показала себя без парика. Публикация появилась на странице телеведущей в Instagram.

На снимках можно заметить, как журналистка, победившая онкологическое заболевание, позирует без парика. Снимки были сделаны для глянцевого журнала Marie Claire.

По словам ведущей, ее жизнь теперь делится на "до" и "после".

"Привет, мой новый год! Я жива - и это большое достижение года прошлого. Постояла мысленно на краю - и получила еще больше внутренней свободы. Увидела себя новую — и почувствовала, что этой свободой можно поделиться. И поддержать других. Тех, кто столкнулся с онкологией во время пандемии. Но шанс выздороветь - есть. И чем раньше начать - тем выше", - рассказала Мазур.

Она посоветовала всем также не бояться перемен и верить в свои силы.

16 сентября Алла Мазур празднует свое 55-летие.

Как сообщал MIGnews.com.ua ранее, знаменитая украинская певица Тина Кароль стала звездой нового выпуска украинского Vogue.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Привіт, мій новий рік!) Я жива - і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю - і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову - і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий. Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку. В цьому номері «Marie Claire» - моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя - після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими. Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Довіртеся Небу: там справді дививожним чином підказують нам шлях. Як виконали бажання моє. Давно хотіла повчитися: щоб не тільки вчити інших) Записалася в групу. І от – отримала запрошення. Перше заняття – сьогодні. В мій день народження. Тема, як на замовлення: як визначити власний тип мислення і повернути його в кращий бік) Ну чом би саме так – не почати свій новий рік?)) Словом – з 10.00 до 16.00 відповідати на дзвінки та смс сьогодні не зможу: вчусь)) Ну а для вас поки - аж 5 обкладинок осіннього номера "Marie Claire") Вибирайте: кому яка ближча😊

Публикация от Alla Mazur (@allamazurofficial)


Оцените материал: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [33] всего оценили 6

Статьи по теме

Новости партнеров
Другие новости

Спецтемы

Вопрос дня

А вы уже болели коронавирусом?
  Покупка Продажа
USD 28.2000 28.6000
EUR 34.4500 35.1000
RUR 0.3600 0.4000
BTC 30,298.7930 33,488.1406
Яндекс.Метрика