Медіа Інформаційний Гід

Редакція

MIGnews пишається своєю редакційною командою, яка щодня працює над тим, щоб ви отримували найактуальніші та найчесніші новини. Наша команда складається з досвідчених журналістів та редакторів, кожен з яких внесок у якість та достовірність наших публікацій.

Склад редакції

Артем Бойчук – Головний редактор

Артем веде редакцію з 2015 року. Він відповідає за стратегічний розвиток редакційного контенту та керівництво всією командою. Під його керівництвом MIGnews зміцнило свої позиції як лідера серед новинних медіа в Україні.

Вікторія Романенко – Заступник головного редактора

Вікторія координує роботу редакторів та забезпечує високу якість матеріалів, що публікуються. Вона також курує розвиток спеціальних проектів та ініціатив, спрямованих на розширення впливу MIGnews.

Альберт Гроу – Редактор

Альберт спеціалізується на внутрішній політиці України. Він має гостре око до деталей та глибоке розуміння політичних процесів, що дозволяє MIGnews точно аналізувати та передавати складні теми.

Антон Герасимчук – Редактор

Антон відповідає за міжнародні новини. Він працює з мережею кореспондентів за кордоном та забезпечує актуальність та точність інформації про глобальні події.

Наш підхід

Ми прагнемо до відкритості та прозорості в нашій роботі. Кожен член команди є невід’ємною частиною процесу створення новин, від перевірки фактів до остаточного редагування статей. Наш колективний досвід і професіоналізм дозволяють нам забезпечувати високий стандарт журналістики.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для зворотного зв’язку та нових ідей. Якщо у вас є питання або пропозиції до нашої редакції, будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою контактних даних на сторінці “Контакти“.

Головний редактор
Заступник головного редактора
Редактор
Редактор

Антон Герасимчук

Exit mobile version